Zatímco Philo vyšetřuje vraždy vůdců Černého havrana, Vignette plánuje pomstu. (Prime Video)

jarmil8

První série byla pro mě překvapivý binge watching. Druhá série je zatím tak utahaná, že koukání na to je spíše utrpením. ()

Tom10000

3.díl. Turmalin se svěřuje Philovi se svými vizemi a mocí, kterou ji pravděpodobně předala sama stará větštkyně, jež nedávno zemřela. On sám se zatím setkává s panem Milworthym, snažícím se vymyslet plán, jak přesvědčit blízkého muže Paktu o svých vlastních vymyšlených řečech. Kancléř poté, co viděl hrůzy z Carnival Row, pochybuje o loajálnosti svých mužů. Brzy se k němu ale donese zpráva o jeho opoziční spojenkyni, přesněji o jejím podvodném nákupu Burgských továren, do nichž chce nyní investovat. Ona sama se nyní často setkává se svojí kamarádkou z dětství. Ta ji neustále upevňuje ve zlu a touze po pomstě. Jenomže nyní si není ničím jistá, jelikož navštívila Row a zde se setkala, stejně jako kancléř, s hladovícími obyvateli a nemocnmi vílami. Vignette se nyní snaží získat vedoucí pozici v Černých Havranech, ale pro ni se musí částečně zbavit Phila. Ten vyšetřuje další vraždy, s nimiž se jí musí svěřit. Tentokrát ale potřebuje vílí dívka od něj jasné rozhodnutí. Che být s nimi, nebo proti nim? 75 procent. ()