Cesta za láskou

• Česko Ten pravý, ta pravá? (viac)

Keanu Reeves a Winona Ryder spolu v legendárnom filme Dracula vytvorili príbeh veľkej, úprimnej a čistej lásky. V komédii Cesta za láskou na seba narazia ako večne nepríjemní a ufrflaní samotári na svadbe, kam jednoducho museli. Omylom sa dajú do reči už na letisku počas cesty a hneď zistia, že majú vlastne veľa spoločného: nenávidia ženícha, nevestu, svadby a zo všetkého najviac začnú nenávidieť seba navzájom. Obaja by chceli byť úplne inde, najlepšie sami a hlavne sa navzájom nikdy nevidieť. Ich sarkazmus ich na akcii plnej šťastných ľudí, ktorí sa chcú baviť, postupne od všetkých ostatných izoluje, až jednoducho ostanú sami a musia sa začať rozprávať. A keď sa s niekým rozprávate a pijete pri tom víno, môže sa nakoniec stať čokoľvek. (Bontonfilm SK)

Autenticita

Koukám, že jdu proti proudu :-) No ale mě se to líbilo, tohle celkem originální pojetí :-) Keanu skvělej, Winona sice zbytečně cpe 3 grimasy do každého slova, poslední třetina už může začít nudit - ale když divák nečeká zrovna "seriózní" romantiku, a hlavně nebere moc vážně ani sám sebe, tak si tu srandičku může užít... ()

Killda

Na mě tento slabší odvar Linklaterových konverzaček funguje dokonale. Levin jen převrací koncept a místo mladých zromantizovaných milenců servíruje dva naprosté cyniky. Kouzlo však zůstává a já se dojímám nad každým záběrem, který je delší než tři minuty, aniž bych ztratil pozornost a hlavně zájem o ty podivné postavy a jejich interakci. 8/10 ()

Johnny.ARN

Ehm, ako veľmi som chcel, ale ne. Toto pozerať s titulkami, zabijem sa. Nonstop niečo melú, po desiatich minútach vás to prestane zaujímať. Pozerať nemá význam, stačí počúvať a aj to len ako podmaz k žehleniu. O niečo sa niekto snažil, ale nebolo to ani vtipné, ani romantické, ani nijaké. Lepšia divadelná hra, rozhodne nie film. Keanu naberal silu. 1 z 5 ()

burton

Všichni ostatní jim dělají docela dobrý křoví. Který tam ale musí bejt, to zase ne že ne. Je to milý. Nemusíte moc sledovat, jen poslouchat. Je to konverzačka s moc vtipnými dialogy, které trošku od druhé půle ubraly na jedovatosti a nabraly na střelenosti....nebo tak nějak. Zdejší moji oblíbení mrmlalové promiňte, ale mě se to líbilo, páč nesrovnávám, Keanu a Winonu mám ráda a prostě si to užívám. Rrrrrrr....rrrrrrr....rrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :D :D :D. ()

kobejn odpad!

Jasně Keanu a Winona si spolu chtěli po letech střihnout nějakou easy srandu jen tak pro zábavu...ale výsledek je totální sračka, která není ani tak hrozná, aby nechtěně bavila...todle je jen total shit. Victor Levin by si měl hodit mašli a né se snažit unudit k smrti diváky timhle neskutečným blábolem. ()

• Při scéně, kdy Frank (Keanu Reeves) a Lindsay (Winona Ryder) sledují z postele film, lze vidět chybu střihu. V záběru zblízka drží Frank Lindsay za rameno, zatímco Lindsay si hraje s vlasy. Při záběru z dálky, který nastává okamžitě (zvuk z televize pokračuje), má najednou Frank ruku na dece a Lindsay ruce úplně mimo obličej. (six_seven)