Kto by nechcel vírivku? (HBO Max)

warrenur

Typek, butlava vrba v kaviarni nemal chybu. Pobavila tiez pritomnost dalsej vybornej cast-memberky z SNL, Vanessy Bayer. Podavanie gulometu zo strechy stojaceho autmobilu obiehajucemu motorkarovi nerobi dobrotu. :) Dalsia paradna epizoda plna brilantnych WTF-scen. ()

BROKEN_

Konečně seriál přepl do toho módu v jakém exceluje. Díky tomu miluju 2 sérii. Bill Hader zrežíroval tuhle epizodu a já nemám co vytknout. Jde znatelně cítit, že je na režii někdo jiný než Alec Berg. Akční honička ve stylu GTA byla super, několik geniálních momentů nemá chybu (Barry mluví nahlas v obchodě, rozhovor o novém seriálu Sally a boží znamení Fuchese, terapeut prodávající koblihy) a ten závěr po kterém nevydržím to čekání na další díl. Jo konečně se to rozjelo, tak jak jsem si přál. Od zbylých dvou dílů očekávám to stejný. :-) ()

tehol

rony/lily teto sezony! nevim co bylo nejlepsi, jestli gta honicka na motorkach, goulet pokousejici se byt lepsi clovek, terapeut prodavajici koblihy, nebo rozhovor o novem serialu sally.. vlastne vim, ten zaver, ktery byl fenomenalni, kdyz uz clovek ceka ze ho tady nic nemuze prekvapit, tak prijde neco takoveho.. ()