Barry - Série 3

(séria)
USA, 2022, 3 h 45 min (Minutáž: 24–32 min)

Tvorcovia:

Alec Berg, Bill Hader

Réžia:

Bill Hader, Alec Berg

Hudba:

David Wingo

Bill Hader, Elsie Fisher, Stephen Root, Anthony Carrigan, Sarah Goldberg, Henry Winkler, Sarah Burns, D'Arcy Carden, Miguel Sandoval, Kate Mines, Blair Beeken (viac)

Barry je na dně a snaží přežívat díky zakázkám přes internet, ale jsou tu stále lidi, kteří touží po jeho smrti. Fuches se skrývá a snaží se najít nový smysl života. Sally se začíná dařit ve filmovém průmyslu. Vražda Janice Moss se stále vyšetřuje a na pomoc přichází nový člověk z Barryho minulosti. (HanzoBureshi)

HenryIvan

Billovi a ostatným sa podarilo nadviazať na predchádzajúce série. Akože to, že je Bill výborným hercom už bolo známe, ale tá rutina pri réžii je neskutočná. Réžia celej série dokáže prijať tie najtvrdšie kritériá. Keď k tomu pridáme skvelú kameru, strih, zvuk a herecké výkony, tak máme jednu viac než podarenú sériu. ()

Qitek

Nejlepší série doposud a utvrzení, že Barry patří mezi naprostou špičku mezi seriály. Bill Harder nakládá herecky, stejně jako kolegové a ve výsledku vyniká ještě víc jako režisér. Balanc mezi humorem a dramatem je vynikající, i když třetí série brnká silněji na vážnější strunu, pořád dokáže pobavit. Spolu pak s akčními scénamy se Barry dá označit za silně osobité dílo. Klobouk dolů. Jediný problém vídím v tom, že chci okamžitě pokračování. ()

Nach

Barryho pomalu dohání jeho minulost. Aneb dramaturgické směřování seriálu zde přece jen hraje prim nad humorem, což je jen dobře. První dva díly mi malinko přišly vatové, ale od třetího se to rozjede a už nepoleví. Staré charaktery drží svou kvalitu a ty nové ji nezastiňují, naopak, povyšují děj pomalu až někam nad béčkový žánr, kde jsem původně Barryho viděl. Ovšem zde jsme již na áčkové kvalitě. Jestli nevěříte, dejte tomuto seriálu šanci. 90% P.S. Akční sekvence honičky motorek v dopravní špičce byl jeden velký orgasmus! ()

Hanys_

Z Barryho se tady stala troska, závislá na zabíjení. A...fakt se mi nelíbí, co s touhle postavou udělali. Pořád to má sice to své kouzlo, jsou tady skvělé scény (honička s motorkářema je top), a víc prostoru pro Winklera je taky super. Jen je to už trošku jiný seriál, a tak úplně mě to neodrovnalo. 7/10 ()

Devadesát Dva

Dvouletá odmlka přinesla S03, která dosahuje 'temných kvalit' řady žánrových show, jaké by asi člověk po prvotních humorných dojmech z původních epizod u tohohle spíše nečekal. I tak je to ale pořád o postavách, které pozvolna kráčí ke svému osudu, každá zmrzačená jinak, ale stále ovlivněná a zapletená okolo 'Barryho' linky a tak se každý pozvolna nachází, jak kráčí ke svému závěru a vlastně už tu zbylo jen velmi málo humoru a všichni končí tak nějak v typické hře, každý za sebe. ()