Po první sérii se Barry pokouší začít nový život, jenomže detektiv John Loach se vydává po stopách zmizení Janice Mossové a Barry je hlavním podezřelým. NoHo Hank a Cristobal se snaží o dobrou spolupráci a herecký kurz chystá velkou hru, která ovlivní život Sally. (HanzoBureshi)

Sebule

Druhá série je více nadupanější, akčnější, vtipnější a je tam daleko více crazy situací a nápadů. Seriál si vzal to dobré z první série, opět skvělé vyvážení humoru, akce a napětí. Líbí se mi, jak si Barry stále zachovává nějaké to charisma a tak nějak mu furt fandíte, protože Bill Hader si to hrozně dává. Musí se nechat, jak skvěle je vybraná hudba a ty akční pasáže? Třeba pátý díl byl naprosto dokonalý. Ale najdou se i nějaké mínusy, některé díly trochu nudnější a tak nějak se prolíná rozumný příběh s příběhem absurdním, ale nějak extra mi to nevadí, beru to jako součást komedie. Hodnocení: 8,5/10 ()

motyka52

Ve druhé sérii Barry trochu přidá na absurdním humoru, což kvituju, protože mnoho momentů je opravdu zábavných. Na druhou stranu zejména v prvních čtyřech epizodách se některé pasáže docela táhnou. Závěr sezony je ale naopak takřka bez hluchých míst. ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů