Batman Ninja

• Japonsko ニンジャバットマン

Batman Ninja cestuje napříč časem kvůli stroji času. Tento stroj přesune většinou Batmanových nepřátel do feudálního Japonska. Do této doby se nakonec dostane i Batman s pár spojenci. Mezitím si padouši zaberou a rozdělí území Japonska. Batman vyčerpá veškerou svou techniku skoro hned, a tudíž musí spoléhat na svůj intelekt a na své spojence. Jejich cílem je nastolit pořádek v Japonsku a vrátit se do současnosti. (kellne)

Kortexo

Film o Batmanovi s jasně předvídatelným příběhem i kvalitou animace, jako u každého jiného kresleného filmů o Batmanovi, ale dominující se zasazením do feudálního Japonska, které je zvládnuto na jedničku a atmosférou a originalitou, dominuje až do konce.Nejvíce smutné je to,že kdyby tento komiks vyšel v Česku, sešitově a v češtině, tak by všichni byli nadšení s originalitou, jakou přináší do světa komiksů a kupovali po stovkách, tady na něj většina jen plive... ()

Víteček

Dostal jsem to, co jistě chce od Batmana každý fanoušek, absurdní souboje obřích robotů a monster. Do poslední části to v podstatě ještě tak nějak šlo, ale jak se tam objevil megazord a opice, tak byl konec. 40% ()

moviefan4

Krásny príklad toho ze krásny vizuál a zaujímavý nápad na úžasný film nestačí. Tento film má sklamal neskutočne moc, vôbec nevyužitý všetci záporaci, moc veľké prepnutie do anime štýlu a upravené pre čisto japonský trh. Škoda toho, keby tu je menej anime kravín a viac využite potencionalu so bad guys bolo by to omnoho lepšie. ()

Optical

Vidět Batmana skládat pečetě jako v Narutovi rozhodně nebyla ta největší šílenosti v tomhle Batmanově anime debitu. Anime protkaném odkazy např. Cowboy Bebop, JoJo Bizarre Adventure a atd. Sám ani nevím jak tohle hodnotit, jelikož příběh je nesourodý. Na druhou stranu jsem neviděl lepší stylizaci a design postav z Gothamu, tak jak Batman Ninja nabídne. Rozhodně se jedná o zajímavé pojetí postavy na pozadí feudálního - lehce industriálního Japonska od známých tvůrců anime, plus ta podtitulková scéna je luxus. ()

Habansz

Krásná japonská animace, naprosto skvělý a mnohdy epický hudební doprovod, neobvyklé zasazení do feudálního Japonska a na konci roboti. Je to experiment, co se týče těch robotů, tak i dost odvážnej, ale funguje skvěle a taky moc baví. Jenom mě trochu mrzí, že ostatní nedostali o něco více prostoru, když už se nám tu sešla tak skvělá sestava. Každá postava je navíc perfektně vizuálně zpracovaná tak, že přesto, že je její vzhled uzpůsobený době, ve které se film odehrává, není problém poznat o koho se jedná. Už jednou netopýří můž v dokázal, že se do alternativní minulosti báječně hodí v Batman: Gotham by Gaslight a tady tomu není jinak. Dovedu si představit i více filmů s Batmanam v takovém kabátě. Vypadá to prostě nádherně a náramně dobře se na to kouká. Pro mě v TOP 3 Batmanovských animácích a naprosto zaslouženě. ()

Bednaa

Je to film s Batmanem, kde japonská města zmorfují do obřích mechů a mlátí se se stovkami opic zmorfovaných do obřího mimina. Počítejte s tím. ()

Sashmen13

To se jednoho rána (přesně v 03:13 ráno) po anime maratonu podíval někdo z okna a uviděl měsíc v úplňku (což nedává smysl, ale nebreč). A v tu chvíli, to bylo vše jasné. JAPONSKEJ BATMAN !!!!!! A jako, prvních 30 minut, not bad. Animace super, design japonskej super (hlavně joker) a celkově docela pohoda. A pak, pak se to solidně zesralo... Robotí hrady, zrady ve zradě při zradě, opice + netopýří konstrukty jsou jen špička ledovce. Batman je pořád ten starej batman (až na to, že ovládá batman jut-su), a to že má katanu, nic neznamená, pořád je to pussy. Škoda, mohlo to být fakt dobré, srážka batmanových ideálů s realitou feudálního Japonska mohla být sranda, takhle to byl jen super vypadající odvar. ()

Gharr

Tenhle film vznikl asi tahle. Parta scénáristů paří celou noc a nad ránem si dají něco voňavého na zub. Pak si jen tak z nudy pustí televizi a ejhle, jdou tam na přeskáčku animáče s batmanem a japonský anime. Hoši nezaváhají a pouští se do díla. Jak tak píšou, tak na ně začíná doléhat probdělá noc a jejich práce je čím dál tím těžší. Tvůrci nezaváhají a nakopnou se k vrcholnému výkonu pořádnou čárou s šurikenu a dokončí tohle geniální dílo, jenž současná generace nejspíš neocení a ta příští rovnou zatratí. Kdo neviděl celé, nepochopí. ()

AndelMartina

Za mě neskutečné zklamání… Podle ukázek to vypadalo na super film, bohužel konečný výsledek mě dost zklamal. Děj je dost slabý – od zasazení do historického Japonska jsem čekala daleko víc, postavy nic moc, anglický dabing příšerný (zkusím ještě japonskou verzi), dialogy nezajímavé, nemluvě o monolozích postav, které se prostě k angličtině a většině západních jazyků nehodí a zanechávají v divákovi akorát tak pocit, že něčím potřebovali vyplnit mezeru, aby tam nebylo takové ticho. Jediné plus, které jsem za celý film zaznamenala, byla zmínka o křesťanských misionářích (asi tak jediný historický fakt, který ve filmu najdete). Zajímavá byla jména záporáků v japonštině (objevují se ve znacích), ale to ten, kdo nezná japonštinu, stejně neocení… /// aneb "Batman si hraje na nindžu", kombinováno s mecha anime/Transformers/Power Rangers a dalšími prvky, které k sobě moc dobře nepasovaly… /// EDIT: Doporučuji pustit si japonskou verzi, dialogy tam dávají větší smysl a i dabing je lepší... ()

Megahead

totálna blbosť. Graficky celkom schopne zvládnuté, aj keď miestami až detské, ale príbeh bol dosť slabý a miestami aj nelogický. ()