Slasher

Kanada / Veľká Británia / USA, (2016–2023), 30 h 19 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvorcovia:

Aaron Martin

Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Dean McDermott, Erin Karpluk, Rob Stewart, Jessica Sipos (viac)

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život. (Netflix)

Recenzie používateľa choze k tomuto seriálu (5)

Slasher (2016)

VŠICHNI V TOMHLE MĚSTEČKU MAJÍ MINULOST. ALE NE KAŽDÝ MÁ BUDOUCNOST. Cool tagline, která mě k seriálu přilákala. První série sice nekope první televizní ligu, ale mou pozornost zvládla udržet až do slabého finále a to díky odhalování tajemství skrytých za fasádou maloměsta a taky ta mediální linka byla fajn. Ta tajemství jsou podstatně zajímavější než třeba u takového DARK, ten byl ale zase mnohem atmosféričtější. Herci ušli a vrah by se mi líbil civilnější, bez toho teatrálního katovského kostýmu. ()

Oko za oko (2016) (S01E01)

Žádný zázrak, ale mou pozornost to udrželo. ()

Sám sobě kopeš hrob (2016) (S01E02)

Docela se to rozjíždí, jen ta hrdinka by se nemusela chovat tak hloupě. Na jejím místě bych už byl dávno v prachu, natož abych šel sám na souřadnice, co mi poslal vrah. ()

Kdo zasévá své sobectví (2016) (S01E06)

Silný díl, točící se kolem šerifa (který se působivě odkopal) a unesené Ariel. Jen ta hrdinka, co se pořád potlouká všude sama a beze zbraně, je pořád na facku. ()

Tvé oči brzo uvidí (2016) (S01E08)

OK, finále se nám moc nevydařilo a seriál pro mě kvalitativně vyvrcholil v šesté epizodě (šerifův příběh). Jedna věc je, že odhalení vrahovy identity moc nepřekvapí (i když jsem osobně tipoval celou dobu Shurmu!), celkově se ale dalo s rozuzlením vyhrát výrazně líp, tohle je hodně přímočaré. ()