Slasher

Kanada / Veľká Británia / USA, (2016–2023), 30 h 19 min (Minutáž: 42–55 min)

Tvorcovia:

Aaron Martin

Katie McGrath, Brandon Jay McLaren, Steve Byers, Patrick Garrow, Christopher Jacot, Dean McDermott, Erin Karpluk, Rob Stewart, Jessica Sipos (viac)

Řádění sériových zabijáků po sobě zanechává spoušť a jejich další oběti bojují v hororové sérii o život. (Netflix)

Miseet

Už podle názvu můžeme tak nějak tušit o čem tenhle seriál asi bude. Jsem hrozně ráda, že jsem na něj narazila, protože mě fakt bavil. Některé díly byly slabší, to ano, ale můj celkový dojem je lehce nadprůměrný. The Executioner dokázal v každém díle navodit fakt dobrou atmosféru, a to všechno ještě umocňovala jeho maska. Ačkoli jeho totožnost je nám prozrazena až v 7. epizodě, pozorný divák může jeho totožnost vytušit už v 2. díle, což by někomu, kdo očekává napětí nemuselo úplně vyhovovat. Jeho motiv k vraždám byl taky zajímavý. Takové téma moc seriálu ani filmů nezpracovává.. Největší zklamání byla pro mě 8. epizoda, vzhledem k tomu, že je to poslední díl série. Mám takovou představu, že poslední díly by měly být vždycky ty nejlepší. Situace, kdy se 3 hlavní postavy v závěru posledního dílu setkávají a snaží se to vše ukončit, mi přišla už moc přehraná a do oka bijící. Nicméně seriál mohu doporučit každému, kdo má rád případy sériových vrahů. ()

Aurus

8/10. Jelikož miluju horory a nejvíce slashery tak sem si tohle nemohl nechat ujít. První série mě docela chytla ale závěrečná epizoda není nic moc, druhá byla o kousek lepší, děsivější a atmosféryčtějsí a postavy byly mnohem sympatičtější protože v první sérii jsou jen dvě sympatycké postavy ale ve druhé sérii je jich více. Na třetí sérii jsem měl velkej hype protože se odehrává během 24 hodin a jak to dopadlo? Byla jednoznačně nejlepší z tohoto seriálu. Bylo tam hodně sympatyckých postav, hodně masakru, skvělá atmosféra a kurva skvělý design vraha. Čtvrtá série má nejhorší hodnocení a jo je nejhorší ale je stále výborná ale sympatycké postavy tak tam je jen jedna a to Victor. První série 8/10, Druhá série 8,5/10, Třetí série 9/10 a čtvrtá série 7,5/10. Doporučuji. ()

ARI50

Moc jsem se těšil a dostal jsem další slabší podívanou, moc se nám neukázalo a málo se ve směs děje v celku jsem dost postrádal sice jsem neměl problém se dodívat ale je to škoda takhle zahodit možnost na skvělý seriál. Každé městečko má minulost tet jen ho dostat ven ve správnou chvíli. Je to sice rychle a herecky to není zlé ale první série je slaboučká druhá trošku lepší ale není to moc no. ()

Gogo333

První série v městečku s vrahem v popravčí kápi mě nijak extra nebavila. Zbytečně dlouhé a nudné dialogy, stupidní chování postav atd. Díky nízkému počtu epizod jsem to ale dokoukal. 55% Druhou sérii si vzal nastarost Netflix. Z městečka jsme se přesunuli do chaty uprostřed zasněžených lesů. Skupina přátel se vrací po letech do míst, kde pracovali jako instruktoři na dětském táboře a ukryli tam mrtvolu jejich kolegyně. Na místě úkrytu mrtvoly se má stavět, tak je potřeba se jí zbavit. Po příjezdu do chaty je ale někdo začne brutálně likvidovat. Druhá série mě docela překvapila atmosférou a provedením, které je daleko lepší než u té první série. Vraha sem původně tipoval úplně někoho jiného, sice se z něj taky vyklubal jeden, ale ne ten hlavní. S druhou sérii jsem spokojen a doufám, že se třetí taky povede. 70% ()

choze

VŠICHNI V TOMHLE MĚSTEČKU MAJÍ MINULOST. ALE NE KAŽDÝ MÁ BUDOUCNOST. Cool tagline, která mě k seriálu přilákala. První série sice nekope první televizní ligu, ale mou pozornost zvládla udržet až do slabého finále a to díky odhalování tajemství skrytých za fasádou maloměsta a taky ta mediální linka byla fajn. Ta tajemství jsou podstatně zajímavější než třeba u takového DARK, ten byl ale zase mnohem atmosféričtější. Herci ušli a vrah by se mi líbil civilnější, bez toho teatrálního katovského kostýmu. ()

• Seriál se natáčel v Sault Ste. Marie, Parry Sound a Sudbury, což jsou kanadská města v provincii Ontario. (Trajektt)