Terapie - Série 1 (2011) (séria)

Epizoda 6 (S01E06)

(epizóda)

Sandra, pondělí 9.00: V prologu se psycholog Marek pohádá se svou ženou Alicí kvůli porouchané toaletě. Sandra přijde na sezení jako vyměněná: terapeuta informuje, že se usmířila se svým milým a slíbila mu, že se za něj provdá. Marek o její proměně pochybuje a srovnává ji s příliš rychlým vynořováním potápěčů, jež může mít tragické následky. Sandra mu vypráví o návštěvě známých a nepříjemných pocitech z jejich manželství i dítěte. Lékaři vykládá o své sexuální náruživosti a znovu mu sdělí, že je do něj zamilovaná. Zmiňuje se o rodinném příteli, který ji přitahoval v době, kdy jí bylo patnáct. Marka zneklidňuje svými erotickými návrhy, ten je však znovu jednoznačně odmítá. (HBO Europe)

castor

Pondělky patří Sandře. Atraktivní zrzka s tváří Táni Pauhofové. Impulzivní, přímá, nevyrovnaná. Přiznala, že svého terapeuta miluje. Minule mě tolik nebrala, ovšem tentokrát hned na začátku sezení pronese, že se bude vdávat. Provokativním vystupováním žádá o pozornost, ve skutečnosti volá o pomoc. Tahle pondělní linie bude zřejmě ještě zajímavá. ()