John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

Mark1983

Za mě palec nahoru, ač se jedná o dynamickou akční jízdu a jedná se o jeden z nejlepších akčních filmů všech dob. John Wick 3 je mnohokrát kvalitnější než ty předešlé, i když se mi taky líbí. Ale trojka je zcela bez hluhých míst. :-) ()

soukyd33

No tý vole! 👍 Vyhlášení války světu? No, není to tak daleko. 😕 John Wick je mašina na zabíjení. Kdo se mu podívá do očí, už nic jiného neuvidí. 👍 Akce, napětí, dluhy, dluhy, a velké splátky. Doporučuji. Shlédnuto s dabingem. ()

Fredolino odpad!

Koukám, že svět se propadá, když takováhle slátanina - vyvraždím celý svět, abych žil - dosahuje takového hodnocení. Je mi smutno, ale jen si to užijte , tupé stádo se ovládá daleko lépe... ()

chosan

John Wick, alias Baba jaga. Trojka má grády. John likviduje jednoho nepřítele za druhým když si myslíte, že ze všeho vyvázne, wow obrat o 180 stupňů a zase vše jinak. Procházka mezi záporáky mě připomíná film s Bruce Leem jak šel pagodou od spodu nahoru a likvidoval jednoho po druhým. Ano film je nářez a já už se upřímně těším na 4 díl. Je to vážně nářez! 100%. ()

medveed

První půlka super po všech stránkách. Druhá půlka už "jen" bezvadný souboje, ale příběh nic. Celkově John Wick trochu ztratil že svého kouzla, ale zase jsou ve filmu scény, jaké jsem ještě nikdy neviděl, a to je co říct! 85% ()

gatuso

S odrenymi usi. Nuda. Predvidatelne, misty az parodicke. Ten napad s tajnou organizaci se da mnohem lepe popsat, zpracovat. Tam se nabizi tolik moznosti. Snad 4 bude lepsi... ()

Lukkyn

John Wick ztratil šmrnc. Chtěl nás pozvat do svého světa ukázat nám ho trochu blíž a přitom zapomněl být stylový a dechberoucí. Blbost záporáků je do nebe volající. Morfeus se tu nechá podříznout jak největší idiot. No a když nevím co zkusíme to zachránit nějakou micinou. Ani tohle na mě nezabralo a dorazil mě ten multikulti svět , kdy šéf celé záhadné organizace je jakýsi mladý šejk. Tohle ve 4 rozdhoně lépe. Akce ušla , ale jediná scéna co mi utkvěla je ta pod vodou, jinak ani ťuk a to je na Johna W děsně málo!!!!!!!!! ()

Camel91

Film je další akční jízda se slušnou choreografií. Nic méně jsem u něj 3x usnul což možná byla chyba na to koukat před spaním ale z nějakého důvodu jsem neměl chuť film dokoukávat třeba někdy o víkendu odpoledne, takže pořád jsem vlastně neviděl jak to přesně skončí. Ale určitě dobře, když je v plánu kapitola čtvrtá. ()

TommmyT

Dobré nápady na akční scény, viz s noži, koně a motorky, ale jinak průměr. Děj sice jednoduchý, ale místama mě nebavil, Halle Barry tam ani nemusela být a závěrečné akční scény bez nápadu. ()

fabregas1

Hned první dvě akce jsou naprosto brutálně JohnWickovské a já čuměl jak puk. Film má grády a jede na plný koule, dal bych i pět hvězd, ale je pravda, že jak už šlo jen o střelbu z blízka, tak už jsem padal trochu do Wickova komatu a pořád čekal na něco ze začátku filmu, ale jinak dobré jatka. ()

NeverEver

Ja mam tuhle serku moc rada. Clovek vi co cekat a taky to dostane. Navic Keanu je proste uzasnej:-) Paradni vrazdici jizda od prvniho momentu az na konec. 4**** ()

pichta

John Wick 3 Trochu musím skritizovať tento diel. No, zo začiatku - To že mal prerezanú tepnu hlbokým nožom, určite mal aj pneumotorax a ten doktor mu to dezinfikoval len tampónom, ktorý stlačil a nakvapkal mu dezinfekčný roztok na povrch rany a potom zasil...aaaaaaghhh...to co je za blbosť? Tepna alebo pneumotorax nič? Len koža? Ani chirurg bez tréningu sa nedokáže sam seba zašiť v zrkadle...ústami pretrhnut niť? Čo? Viem o com hovorím. Strieľať do zámku z blízka? Blbosť. Ale na tej prehadzovacke nožov - nožovačke som sa dobre zabavil. Ku koncu tej nožovačky dvom zlomil ruku v lakti a oni v ďalších záber ju mali úplne v poriadku... Nechápem Ďalšia scéna – dvakrát zrazený autom. Normálny človek by sa na tie kolena už nepostavil. Cena v stajni – dobrá,ale trošku nereálne urobené kopance od koňov. Potom posudzovatel úplne zmenil chod deja. Už som myslel, že som si prestal všímať hlúpe a nereálne detaily...no jazda na motorkách ma znovu dostala... Keď sa mlatili v tej miestnosti so sklami ku koncu, tak John akosi s malým oneskorením po kopnuti vrazal do tých vitrín... Taký pád z budovy nemôže nikto prežiť a už vôbec nie po hentakom telesnom výkone...ani John Wick...vážne. Samozrejme cesta ku 4. dielu je otvorená. Amerika sa nezaprie... Aj napriek tomu všetkému, som sa celkom dobre zabavil ()

Sa.sa

Slušná řežba, při které se člověk nenudí ;) a o to přece jde! Má to sice pár much, ale co nemá :P 5 hvězd a 100% "Si vis pacem, para bellum." / "Kdo chce mír, chystá se na válku." --- ano toto bohužel platí, což je škoda ;) ()

Dext

Nevím jestli je to tím, že jsem teď viděl dvojku a trojku v krátké časové době, ale třetí díl bych hodnotil jako nejslabší. Samozřejmě jsem se u něj skvěle bavil a nemám žádný důvod nedat plné hodnocení. Nicméně otevřený konec a trochu zvědavost, jestli bude pokračování. Moc ale nevěřím tomu, že by to mohlo dopadnout dobře. ()

zurivymlok

Na jedné straně to je zatím asi nejlepší díl, na straně druhé už jsme fakt hodně daleko za hranicí uvěřitelnosti. Ta divná dějová linka s pouští či finální pád, který by neměl šanci přežít ani John Wick. Na druhou stranu je to vyváženo možná druhou nejlepší akcí, jakou jsem za posledních deset možná i dvacet let viděl (jedničkou pro mě zůstává Šílený Max). Halle Berry má snad smlouvu s ďáblem, protože to není normální vypadat dva-a-padesáti tak na pětatřicet. Vizuálně je to parádní. John Wick prostě patří na poli svého žánru ke špičce. A nyní je řádně nasraný, takže se těším na další díl. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)