John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

AfroCmx

Už je toho moc, některý fajty byly fakt už moc dlouhý a nudný. Výstřely jsem v hlavě slyšel ještě celý zbytek večera. Keanu mam fakt moc rád takže mu to odpustím, ale už je to přiliš dojení jména Joch Wick. ()

Maulincio

Citrl+C a Ctrl+V a pak jen ubrat děj a přidat akční scény, kdy se John probojvává arénou za arénou, kdy ho na konci každé čeká BOSS... první díl byl alespoň o nečem tady můžete půlku filmu přeskočit, protože Johnův aimbot začne být tak nudný, že Vám stačí pouze první a poslední zásah a je to. Následuje pár vět a jedeme znova... Mohlo by se zdát, že je to stejná recenze jako u dvojky a ono tumu tak je, až na tuto pasáž a asi tak se liší třetí díl od druhého - dialogů minimum a unavující akce maximum. ()

Bragi66

Na zabijáka K je vypsána odměna 14 mil. dolarů. Přeakčněná řežba. Je tam těch zabíjaček tolik, že je to kontraproduktivní - nemá to napětí. Zejména hloupá je ta pranice v jakoby čmoudském městě, ze které je patrné, že je to laciná ateliérová kulisa. A koneckonců i to rozbíjení vitrín na konci je otravné. ()

HSGID

Tak máme tu opäť Babu Yagu a bohužiaľ je to už poznať že to stráca na kvalite. Tak strašne moc akcie že príbeh sa dostáva na vedľajšiu koľaj a už sa tu dokonca miestami stáva to že pištoľ ma viac nábojov ako samopal a čakáte kedy už konečne vymení zásobník a stále nič ()

bronjones

Negatíva: 1) Niekedy už človek nevie čo má byť vtipné a čo nie.. Chvíľkami aj trápne.. 2)Prehnané dialógy sa striedajú s prehnanými akčnými scénami.. Pozitíva: 1) Oceňujem Keanu Reevesa, za jeho znalosti v oblasti zbraní, ktoré je vidno aj na filmovom plátne, a tiež za peknú ukážku bojových umení. 2) Veľa nových originálnych zaujímavých scén. Záver: Dobre sa na to pozerá. Avšak myslím si, že už to po dvoch filmoch pomaly stráca čaro. Zarytí fanúšici ale nebudú sklamaní. ()

mellon.a

Někdo tady píše, že to nemělo žádný děj. Kéž by. Ten děj, co to mělo, je totiž úplně blbý. Akční scény v první polovině neměly chybu, byly i vtipné, knihovna, stáj, psí smečka, fakt dobrý. Pak to nějak usnulo. Tož, třeba to čtyřka zase pozvedne. ()

majorzeman13

Nejlepší akční film roku? Dost možná ano. Jeden z nejlepších akčních filmů roku ? Zcela bezpečně . Tato třetí část skvělé trilogie (prozatím) je zřejmě nejlepší díl !? Výborná choreografie soubojů,jak se zbraněmi nebo s noži,sekerami...... Ps: "Když chceš mír připrav se na válku " Viděno v kině ve 2D s titulky . "Kinozážitek roku" PSS. Halle Berry je pořád sexy ženská !! ()

Domek

8/10 Super podívaná.. John Wick nezklamal, opět jsme se dočkali skvělé akce a desítek zábavných momentů.. A hlavně psí útoky tomu dodaly nový rozměr :D I přesto si myslím, že akce tam bylo až příliš.. Místo snahy nenechat nerozbitou jedinou vitrínu se mohli více zaměřit na příběh. ()

sportx

Já prostě Nea, Helle a Morpheuse miluju, tahle trojka, jako by k sobě patřila. Je vidět že rezišeři a kameraman udělali velký pokrok v akčních scénách. Dvě hodiny utekly jako voda a já musím konstatovat, že jsem ve filmu nenašel zbytečný obsah. Tak samozřejmě Matrix ani Forrest Gump to není, ale pokud budu hodnotit tento film podle žánru akčních filmů, scénáře a myšlenky všech Wicků, tak jak to postupně šlo za sebou, musím řící, že jsem nadmíru, jako konzument akčního obsahu plného soubojů od karate, přes meče po zbraně všeho druhu, spokojen a dávám 90 procent - a to jenom proto aby měla konkurence co dělat :-). Mám takovej pocit, že Wick 4-ka bude celosvětová válka dobra a zla, kde nikdo nebude vědět kdo je dobrej, kdo zlej a kdo to všechno vyhraje. A ještě poslední věc - Are You Pissed off ? - Jeees :-). ()

Taylor Drood

John Wick je zpět v plné parádě. Je úžasné, že každý další díl v této sérii je lepší než ten předchozí. Je to až neuvěřitelné. Baba Jaga se s tím zas nemaže a už od první minuty je to neuvěřitelná jizda. Režie, střih, akce....vše super...stejně jako množství způsobů, zbraní, zvířat i obyčejných věcí, které se dají použít k zabití (scéna v knihovně nemá chybu). Film je navíc i dost vtipný. V Chapter 3 pronikneme zas hlouběji do světa zabijáků a zjistíme i vice o samotnem Wickovi a jeho původu. Už dlouho se mi nestalo, abych sedel v kině a na ksichtu měl celý film úsměv. Tenhle film je fakt neskutecnej relax. Z kina jsem odcházel naprosto spokojen. Už se nemůžu dočkat Chapter 4. Jednoznačně nejlepší akční série!!! ()

ferdomravec

JW3 je dobry film a skvely akcny film. Ale stale je to u mna len na 3* lebo vsetkeho vela skodi. Drzi si uroven a komu sa pacil JW 1 a 2 bude urcite aj JW3. ()

Ricky.Bobby

Skvělá akční jízda která ani na chvíli nenudí a má co nabídnout...nejlepší díl série a rozhodně nejlepší svého žánru za posledních, minimálně 10 let...9/10 ()

Yuri_Boyka

Chcem viac takýchto filmov! Absolútne geniálne. Neviem, či som videl film s lepšie natočenými akčnými scénami. Snáď iba The Raid mu môže konkurovať. Brutálna akčná jazda od začiatku do konca so špičkovou choreografiou súbojov a sviežimi nápadmi, vďaka ktorým vás neustále dokáže prekvapiť. Zatiaľ čo minulý rok som padal na zadok z Mission Impossible, tento rok je to John Wick. Už len dúfam, že s ďalšími pokračovaniami (minimálne jeden diel ešte bude) to s kvalitou nepôjde dole. Najvhodnejšie by to bolo so štvrtým dielom uzavrieť. ()

Redyx1

Tak na třetí díl tohoto akčňáku jsem šel do kina trochu s obavou zda to nebude trochu nudné.Opak byl byl pravdou.Oproti předchozím 2 dílům se tvůrci scénáře v čele v s režisérem opravdu vyřádili a šli ještě o level výš.Od začátku do konce je to napínavá řežba kdy musím samozřejmě vyzdvihnout opět perfektní výkon Keanu Reevese,ale také velmi zdařilé výkony kaskadérů a dalších herců.V neposlední řadě výborná kamera a trikové scény.Vzhledem k tomu,že si tvůrci ponechali konec otevřený,doufám,ze se natočí i 4.díl. ()

Ubi123

Pre mňa trošku sklamanie akým smerom sa film uberal ku koncu. Zbytočné predlžovanie záverečných scén nezmyselnými poznámkami, kazili celkový dojem s inak veľmi dobre našliapnutého filmu. V tomto diely mi pripadal John Wick ako nesmrteľný superhrdina, čo v predošlých dieloch nebolo až do takejto miery zachytené. Pevne dúfam, že sa ďalšie časti budú uberať v duchu jednotky a dvojky, lebo táto tretia časť mi prišla ako komerčná vec na prilákanie ľudí do kín, a pre fanúšikov komixu to bolo ako dobre našliapnutí Avengers. Za mňa sklamanie oproti predošlým častiam. ()

23620987

Degradace celý série. Sice se na souboje docela dobře dívá, ale nepřináší nic moc nového a po nějaké době začnou nudit. Nepřátelé se chovají hrozně stupidně, Wick někomu zlomí pazouru a borec se s ním stejně přetahuje o kudlu... V soubojích pravděpodpbně platí pravidlo, že čím víc rozbitýho skla, tím lepší akce. Samozřejmě se tam našlo dost dobrých i vtipných scén, nicméně nechápu výstřiky fanoušků. Trojka nepřišla s ničím novým oproti dvojce a docela mě zklamala. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)