John Wick 3

• Slovensko John Wick 3: Parabellum (viac)

V tretej časti tejto adrenalínovej akčnej série má super zabijak John Wick (Keanu Reeves) k smrti tak blízko, ako nikdy predtým. Na jeho hlavu bola vypísaná odmena 14 miliónov dolárov, čo zmobilizovalo armádu lovcov odmien. Potom, ako zabije člena tajného medzinárodného združenia nájomných vrahov, je John Wick exkomunikovaný a stane sa z neho štvanec na úteku. Elitní zabijaci z celého sveta sledujú každý jeho krok a sú pripravení okamžite využiť aj to najmenšie zaváhanie. (Forum Film SK)

Miriablo

Současnou "trilogii" JW bych asi nejspíš přirovnal k trilogii Matrix. Keanuho prokletí? Zatímco jednička udělala díru do světa a nezapomenutelně se vepsala do našich srdcí a svým způsobem přinesla něco nového, svěžího a mluvilo se o nich, tak jejich následná pokračování spíše utrpěla na onu snahu z tématu vyždímat co to jde. Jak je pro mne ale Matrix jen jeden a další dva díly jsou totálním odpadem kdy stačí jen prosté dokončení myšlenky v několika větách, bez nutnosti vidět film, u JW je to trošku jiné. Nejedná se o vysloveně špatné filmy jako M2 a M3, ale co jim zůstalo je přemrštěné tlačení na pilu co se symboliky zabijáckého tématu týče. Jednoduše řečeno, je toho až moc a to co dělalo perfektní atmosféru v jedničce bylo právě to "málo". Série má pro mě degradující průběh kdy více je hůře. A to v přesné posloupnosti. U dvojky to ještě šlo. Člověk po pěkném čase v prvním kole logicky šlápne na plyn, jízda už nemusí být tak elegantní jako v tom prvním. Ono to vyjde a šlápneme ještě víc. Elegance se vytrácí a přichází nervozita a chyby. Toto je asi nejpřiléhavější přirovnání co mě napadá. Bez spoilerů bych dál nemohl pokračovat, tak jen naznačím že některé pasáže a linky jsou vysloveně zbytečné, že šikmooký závěr byl až moc šikmý a že jediné na tomhle filmu, co jsem si opravdu wickovsky užil, byl začátek filmu a původ JW. 3* s odřenýma ušima. ()

Frankkie

Keanu Reeves se vrací v dalším díle Johna Wicka tentokrát se jedná o třetí díl a rozhodně se člověk nebude nudit.. super akční bojové scény ale více se mi libili asi ve dvojce ale tak je to dobre že se bude pokračovat i na 4. dílu.. ()

simple_Jurko

Po 1 a 2 s veľkými očakávaniami trocha sklamanie. Veľmi dobrý začiatok, no už tam bolo cítiť že to nebude 5* film. Niekoľko nových nápadov ale aj starých vecí. Človek ktorý si všíma ako veľmi sú realistické scény bude trpieť, pretože po ani nie polhodine som sa začal pýtať prečo proste keď už majú tu pištoľ v ruke (väčšina si totiž myslí že oni su tý pravý čo zničia Wicka nožom alebo rukamy), tak ku nemu prídu na meter a vystrleia až keď im pohne s rukou. Dej v Casablance a na tej púšti som nepoberal vôbec, lebo týpek čo riadi zločin po celom svete si proste chilluje uprostred púšte, veď prečo nie... Napriek tomu sa na 4. diel neskutočne teším. ()

ArchAngel_

Tenhle akční seriál je lepší a lepší :) Oceňuji hlavně náročnou praktickou akci a reálnou kaskdéřinu před digitálním bordelem .... výborné, těším se na pokračování Hodnocení: 85%. ()

menzel

Už sa to dostalo do kategórie Sci-fi. Každý druhý človek na planéte je profi zabiják a ten čo nie je, ten pracuje tiež pre organizáciu. Len neviem kde sú tí dobrý, tí asi v ďalšom dieli priletia z inej planéty. ()

evita_

Absolútny filmový orgazmus... Od prvej do poslednej minúty sa mi to nesmierne páčilo. John bol famózny, akcia neskutočná, top momenty boli keď si z týpka spravil odkladač na nože a keď ďalšieho rozkopal kôň. A vlastne ani sekera nebola na zahodenie. Som celkom zvedavá ako to celé bude pokračovať. Dúfam že božský Keanu bude naďalej rovnako božským.... ()

Tobias18

Co o tom říct? Je to zase o malinký kousek lepší, než předchozí díl. Série Johna Wicka je každým dílem nejen lepší, ale i populárnější a tím pádem i dražší. A to mě velmi, velmi těší, jelikož je to nejlepší akční série současnosti. Bez debat. Ani jeden z těch filmů není dokonalý, skrze slabý scénář (i když i to se v tomto díle posunulo na trochu vyšší úroveň), ale čím dál víc se to posouvá ke sto procentům. Akce je z celé trilogie nejlepší a dovolím si říct, že i nejnápaditější. Jsem opravdu zvědav, kam dál to až může stoupat. Rozhodně jeden z nejlepších filmů roku. 85%. ()

Majo.evans

Dalo sa na to ešte pozerať,nenudil som sa,akcie bolo dosť.Dejovo je to posunuté.Začína to už miestami nudiť.Ale už je vidno,max. jeden diel ešte a koniec.Inak to skončí hrozne. ()

Vestor

Proč se dneska musí za každou cenu točit trilogie? Kdyby to zůstalo u jednoho, maximálně dvou filmů, tak by to bohatě stačilo. Tady si tvůrci navíc nechali otevřený závěr, takže z toho smrdí ještě tak 2 díly ždímaní zbytků. John Wick byl od začátku jen o akci a se scénářem si nikdo hlavu moc nelámal (aneb vyvraždíme ruskou mafii kvůli psovi). Ale tady děj dostává už opravdu pořádně na frak. Divák se ztrácí v tom, kdo je s kým proti komu, postavy otáčí strany jak čamrda. Je zde víc ručních soubojů než střílení, ale už je to tak přepálené, že to místy působí jako nechtěná parodie. ()

ReMusiCZ

Šťávy to má na rozdávání, o akci není nouze, ale nějak mě už ty scény, kde hlavní hrdina za sebou zamorduje stovku nepřátel s bodnýma i střelnýma zbraněna a sám vyjde nanejvýš se šlicem na tváři přestává bavit... Když se to shrne, největší bolest ve filmu John vlastně utrpěl ne díky nepřátelům, ale při vlastních rozhodnutích. ()

KcarlosK

That fuckin' nobody je zpět a zase řádí jak morová rána. Co chtít víc, že? Těším se na další díl s názvem Světová válka W. ()

PORTER44

Pokračování Wicka nabušené akcí a střílením a povedlo se to není čas se ani na chvilinku nudit,skvělé herecké výkony, vedle Reevese,se objeví stále krásná H.Berry,M.Dacascos se svou bandou a posuzovatel A,Huston která přijde všem oznámit že končí.Povedený akčňák. ()

John Wick je miliardář

John Wick je miliardář

22.05.2023

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

Ženský spin-off Johna Wicka má režiséra

09.10.2019

Líbila se vám Halle Berry ve trojce Johna Wicka a těšili jste se, že s ní dostanete v budoucnu další film? Tak to vás zklamu. Akční série John Wick se sice dočká spin-offu, dokonce opravdu ženského,… (viac)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

8. Filmový víkend ČSFD.cz (9. - 11. srpna)

15.07.2019

Milí filmoví fandové, právě byl spuštěn zvýhodněný online předprodej vstupenek na 8. ročník Filmového víkendu ČSFD.cz. Letošní ročník setkání filmových nadšenců poběží od pátku 9. do neděle 11. srpna… (viac)