Kartel z Cali zvažuje přesun do Pablova rajónu. Limón Maritze navrhuje plán. Tata si na obranu pořizuje zbraň. (Netflix)

Necrotongue

Netuším, jestli se v průběhu druhé sezóny podaří tvůrcům trumfnout čtvrtou epizodu, pokud ano musel by to být vynikající díl, což by pro diváky bylo skvělé. Tohle byla parádička s hustou atmosférou, plná vystupňovaného napětí a brutální akce. V kůži té nešťastnice bych rozhodně být nechtěl, ať udělá, co udělá, vždycky naštve někoho mocného. ()

MovieMan7

Po delší době díl plný zvratů. Akce proti Escobarovi nebyla (vyjímečně) neúspěšná díky informátorovi, nýbrž díky informátorovi informátora. Samotná scéna až moc akční, spoustu střelby, ale to může být jen mou konzervativností. Ale na to, že si tvůrci celou postavu Colonela Carrilla vymyslely si s ní dost vyhrály. Akčnosti navzdory je tu ale ještě jeden zásadní moment a to rezignace Eduarda, a.k.a. prezidentova poradce. Celkově slabší díl, který byl ale plný akce. K 5* mě donutily dvě hlášky: "Vracím ti ji." a hláška úplně nakonec od Judy Moncadové, ze které mi přešel mráz po zádech. Velmi slabých *****. 84% ()

JohnMiller

!!!!!!!!!!!SPOILER!!!!!!!!!!!!!! Chudák Carrila.. Jeho smrť ma ani trošku nepotešila.. Prešibaný darebák Escobar je stále o krok vpredu pred vládou. Neviem koľko fikcie sa v tomto seriáli nachádza ale to všetko čo pre dolapenie tohoto narkobaróna spravili a aj tak ho nechytili sa pomaličky mení na sci-fi, to je neuveriteľné. ()

Kaka

Epizoda která svým jednak svým aranžmá a vyobrazením pablových démonů tak trochu ztratila svou jinak parádní autenticitu a (ne)filmovost a ukázala, že i slavná série Narcos může být filmové řemeslo se standartními prvky klišé a líbivými zvraty. Efektní přepadovka je sice působivě natočená, nečekaná, ale na kolik je věrně realistická a tudíž kombatibilní se zbytkem série - to těžko řici. Působí to ale v těch jinak neskutečně autentických medeillínských uličkách jako pěst na oko. ()

tron

Obsahuje spoilery. Tak Carrillo nám v druhej sérii dlho nevydržal. Tvorcovia sa rozhodli jednu z najsympatickejších postáv univerza drasticky zlikvidovať. Na jednej strane je to samozrejme ohromná škoda, ale paradoxne práve týmto brutálnym zvratom, ktorý asi nikto nečakal, vytvorili skvelý moment, ktorý sa pre druhú sériu stane pravdepodobne kľúčovým. Carrillova smrť mi svojou nečakanosťou (v štýle "kto preboha by si zabil takú obľúbenú postavu???") pripomenula smrť Randyho Meeksa vo Vreskote 2. ()