Don't Let Them In

všetky plagáty
Horor / Krátkometrážny
USA, 2017, 13 min

Spisovateľ vo finančnej núdzi chce napísať knihu o desivej legende s deťmi, ktoré majú čierne oči. Nanešťastie ich privedie do svojho domu a tým sa začne teror. (Marceloo)

Marceloo

Knižný autor vo finančnej núdzi chce napísať knihu o desivej legende s deťmi, ktoré majú čierne oči. Nanešťastie ich privedie do svojho domu a začína sa teror. - Táto Urban Legend téma podla mňa ponúka ovela viac, ako sa dalo vidieť v tomto horore. Hrá tu síce príjemná Elizabeth Sandy a je to podávané s určitou dávkou napätia, ale zase sú tu odfláknuté masky a ten záver je pomerne dosť predvídatelný, takže sa mi to velmi nepáčilo. + herečka z Goddess of Love a The Cleaning Lady ()

SOLOM.

Nevyvážený krátkometrážní kousek, jen co je pravda. Začátek příjemně navnadí, aby byl vzápětí nahrazen nudnější pasáží. Když tu se ozve zaklepání a na prahu dveří stojí ONI. No následuje nejpěknější scéna s „vysátím“ a poté zase nudné kecání. No a pak úsměvné zakončení, které asi nikoho nepřekvapí. Což je docela škoda, protože David Lawrence ukázal, že v něm něco je. A jedna technická: není čistě náhodou tento short z roku 2015 jak ukazuje info na IMDB…? ()

corpsy

Desivosti to určite nemá na rozdávanie, má to nejaký ten neoriginálny okamih ( ´´I see her face´´ ), ale našťastie sa niekto rozhodol, že zhruba štvrťhodinka na túto tému bude dostačujúca. ()

Vabr

Nechápu, proč je to tu tak hejtovaný. Náhodou to patří mezi dobré short filmy. Bylo to děsivé, nebylo to nudné, mělo to příběh, dobrý nápad a působilo to dobře zvládnutě. Konec nebyl špatný, ale celkově to mělo dobrou strašidelnost. Mělo to na hodně strašidelnou atmosféru, ale nakonec zůstala jen děsivá, ale ani mě to nějak nezklamalo. VYHODNOCENÍ:PUSŤ NÁS DOVNITŘ, PACHOLÍČKU ()