Nebo s.r.o.

• Česko Nebe s.r.o. (viac)
USA, (2019–2023), 12 h 14 min (Minutáž: 18–23 min)

Tvorcovia:

Simon Rich

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Matt Novack

Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Sasha Compère, Jon Bass, Lolly Adefope, Kevin Wayne, Jason MacDonald, Christine Horn (viac)

Komedie odehrávající se v kanceláři Heaven Inc. Bůh plánuje zničit Zemi a dva andělé musí svého šéfa přesvědčit, aby zachránil lidstvo. Vsadí se s ním, že dosáhnou toho největšího zázraku – pomůžou dvěma lidem se do sebe zamilovat. (HBO Europe)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (6)

Nebo s.r.o. (2019)

Nakonec se z toho vyklubal celkem povedený mini-seriál, u kterého nemusíte přemýšlet, někdy se zasmějete a najdete možná i nějakou svou oblíbenou hereckou tvář. ()

2 týdny (2019) (S01E01)

Výborný koncept, který nadchne nejednoho fanouška komedií, postapo-filmů a slaďáren zároveň. Tohle bude ještě sranda! ()

12 dní (2019) (S01E03)

Dobře, tak tohle už nebylo nic moc. Od druhého dílu děsně spadla kvalita obrazu - chápu, že jde o sitcom, ale tohle je debilně naaranžovaná hrůza. A s vtipy tomu není jinak, za celou epizodu jsem se zasmál dvakrát a některé vtípky byly tak nucené, že mi přišly spíš trapné. ()

6 dní (2019) (S01E04)

Sice na mě už tak nefunguje humor a zdá se mi, že se postavy moc nevyvíjí, ale i přes to měla tahle mini-epizodka něco navíc, než ta předchozí. ()

3 dny (2019) (S01E05)

Seriál zase nabírá otáčky! Vtipům jsem se víceméně zasmál a dokonce mě tento díl napnul jak kšandy, jestli to ta babča nakonec přežije. ()

1 den (2019) (S01E06)

Bůh se rozhodl, že zemi nakonec nezničí, ale jelikož je, jak jsme zjistili z předchozí epizody, negramot - nedokáže přístroj na odeslání signálu k výbuchu země zničit. Takže jsme zase nahraní a už zbývá jen jedna hodina ke zničení, tohle má grády! ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

05.04.2020

Třetí Ant-Man našel nového scenáristu a jeho jméno potěší zejména fanoušky šíleného animovaného seriálu Rick a Morty. Scénář nové marvelovky totiž napíše Jeff Loveness, který má kromě výše zmíněného… (viac)