Nebo s.r.o.

• Česko Nebe s.r.o. (viac)
USA, (2019–2023), 12 h 14 min (Minutáž: 18–23 min)

Tvorcovia:

Simon Rich

Predloha:

Simon Rich (kniha)

Hudba:

Matt Novack

Daniel Radcliffe, Steve Buscemi, Geraldine Viswanathan, Karan Soni, Sasha Compère, Jon Bass, Lolly Adefope, Kevin Wayne, Jason MacDonald, Christine Horn (viac)

Komedie odehrávající se v kanceláři Heaven Inc. Bůh plánuje zničit Zemi a dva andělé musí svého šéfa přesvědčit, aby zachránil lidstvo. Vsadí se s ním, že dosáhnou toho největšího zázraku – pomůžou dvěma lidem se do sebe zamilovat. (HBO Europe)

Recenzie používateľa Necrotongue k tomuto seriálu (4)

Nebo s.r.o. (2019)

Seriál začal vcelku slušně; nešlo sice o žádné veledílo, ale pokud chtěl člověk vypnout a nechat se nenáročně pobavit, první i druhá řada tyto požadavky splňovaly. O to větším překvapením pro mě byla třetí série, která mě těžkým propadem v kvalitě přímo otrávila. Zatímco jsem se dříve docela dobře bavil, třetí návrat k seriálu pro mě byl nesmírně nudným zážitkem a odkazy na současnost mu nikterak nepomohly. No nic, už je to za mnou, třetí řada byla prostě špatná, zatímco obě předchozí série si klidně za nějaký čas zopáknu. / Poučení: Buď ve střehu, nepříjemná překvapení číhají na tvou nepozornost. ()

Season 1 (2019) (S01)

Absolutně nenáročná oddechovka na jedno odpoledne. Kdybych nebyl ateista, Bůh Stevea Buscemiho by mi asi přišel hodně reálný. Svět vypadá, že ho řídí právě takový nezodpovědný trotl. Pro jednou mi nevadilo ani multikulturní obsazení, tohle je právě ten typ seriálu, do kterého se perfektně hodí (i když Indka jako barbarská válečnice byla přece jen trochu zvláštní...). Nešlo sice o žádnou úžasnou záležitost, ale pobavil jsem se, zasmál jsem se, a o to přece šlo. ()

Doba temna (2020) (S02)

Kromě obsazení neměla druhá série s první řadou nic společného (tím se společný název stává tak trochu záhadou). Myslím tím příběh, který se přesunul z nebeských výšin do bahna středověké vesnice. Místo nebes bahno, po jehož složení je lepší se nepídit, místo nadpozemských bytostí poddaní, kteří o svém osudu rozhodují asi tolik jako užitkové zvířectvo; vzato kolem a kolem, šlo o opravdu prudký sešup, pokud jde ale o kvalitu, tam to až tak hrozné nebylo. Pořád se jedná jen o nenáročnou zábavu a tvůrci si ani na nic lepšího nehráli, a i když byl humor proti předchozí sérii znatelně slabší, každá epizoda obsahovala několik momentů, které mě dokázaly dobře pobavit. Na Černou zmiji to sice ani náhodou nemělo, ale nenudil jsem se. Překvapilo mě, že už v té době existovala funkce kominíka; sice jsem ho ani jednou nezahlédl, ale u spousty svých potomků by asi nedokázal zapřít otcovství. / Poučení: Máš své povolání za podřadné? Vypracuj se. ()

Divoký západ (2021) (S03)

Tak tohle bylo těžké zklamání. Po dvou sledovatelných sériích přišli tvůrci s touto (s prominutím) sračkou. Jiné slovo mi k popsání toho, co jsem viděl, prostě nestačí. Nevím, kolik by mi muselo být, abych ocenil zde použitý humor. Dvanáct? Asi tak, ale to by mě zase nebavilo ztrácet čas u televize, že jo. Tuším, že by třetí řada mohla sedět obdivovatelům humoru Mistra Trošky, mě ale docela otrávila. Diverzita v oblasti pigmentace, kterou jsem ve druhé sérii ještě snesl, už tady byla čirým výsměchem, dialogy byly naprosto zoufalé a nudil jsem se přímo strašlivě. Přesto jsem vydržel do konce a jsem teď na sebe právem hrdý. / Poučení: Pokud se seriál s každou další řadou zhoršuje, jdi od toho. ()

Leden plný seriálů

Leden plný seriálů

04.01.2023

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

Scenárista Ricka a Mortyho napíše Ant-Mana

05.04.2020

Třetí Ant-Man našel nového scenáristu a jeho jméno potěší zejména fanoušky šíleného animovaného seriálu Rick a Morty. Scénář nové marvelovky totiž napíše Jeff Loveness, který má kromě výše zmíněného… (viac)