Reklama

Reklama

Bitkári 3

  • Česko Nikdy to nevzdávej 3 (viac)
Trailer

Obsahy(1)

Bývalý šampión MMA Case Walker (Michael Jai White) sa drží v úzadí a víťazí len na malých regionálnych zápasoch po tom, čo sa odmietol pripojiť k silným novým ligám, ktoré tlačia svojich bojovníkov k užívaniu drog zvyšujúcich výkon. Walkera presvedčí starý priateľ a renomovaný bojovník Brody James (Josh Barnett), aby sa k nemu pripojil v Thajsku a trénoval ho na veľký súboj proti dosiaľ neporazenému a smrteľne nebezpečnému Caesarovi Bragovi (Nathan Jones). Počas tréningu je Brody zranený. Walker pod tlakom bezohľadného a veľmi vplyvného promotéra Huga Vegu (Esai Morales) súhlasí s tým, že Jamesa nahradí a bude bojovať so svojím zatiaľ najťažším súperom - ale iba za jeho vlastných podmienok. (TV Markíza)

(viac)

Videá (1)

Trailer

Recenzie (55)

Arsenal83 

všetky recenzie používateľa

Esai Morales je dôkazom toho, že chlap starne do krásy. Pozrite si jeho fotky spred 30 rokov a dnes. Ešte aj Banderas sa môže skryť. Ale inak nemám rád násilné športy a väčšinou aj filmy o nich, najmä keď sú tam také vymleté hlavy ako Nathan Jones. A tiež vtedy, keď odchádza nejaká myšlienka, silný nosný príbeh, a celé sa to začína zvrhávať do bezduchého mlátenia. ()

Ouwen 

všetky recenzie používateľa

Michael Jai White nutně potřebuje pořádnou sólovku. Ačkoliv nebojuje zde naplno, i ten "standard", kterým disponuje je bohatý a diváka nevyšachuje z úžasu. Napumpován svalstvem ve filmu, který je přirozený a má dospělé, normální dialogy. Na nic si to nehraje, nadšený béčkový projekt! Soubojů na ostro je málo, tréningových už dost, ale právě ta ostrost se s tréningem často prolíná. Plejáda krytů, pestré páky, boje na zemi, skvělé kopy a sem tam parádní akrobatické nůžky, či kop z otočky. Na můj vkus dostačující, i když to občas působí jako oťukávačka, údery jsem cítil. Slušná muzika, pro takovej film akorát. Nevadí mi lacinější vizuál, Jai White zvládl režii totiž sebejistě, souboje jsou plně přehledné, střihů moc není a na pár momentů i kamerové úhly nic nekazí. Dialogy fakt působí normálně, určitě né naivně, sem tam jsem vůči postavám pocítil i emoce, postavy mi přišli zajímavé. Ač je snímek místy fakt klišé, bavila mě každá scéna. Jai White odvedl i dobrou hereckou práci, mnoho poloh, sice to sem tam přehání s tím "správňáckým" přístupem, ale má i plno výborných hlášek, zdatně mu sekunduje Josh Barnett, neustále se pošťuchují zábavnýma kecama, Stephen Quadros jako trenér v tělocvičně, dvojice mladejch kluků jež vzhlíží k Whitovi, Gillian White jakožto přítelkyně hlavní postavy (je fakt pěkná :-)), Tony Jaa zábavnej magor, JeeJa Yanin v luxusní, krátké bitce a taky mi přišla sympatická, ale záporáci nudní a hlavně Nathan Jones na efekt. Líbil se mi i vývoj postav a klidně bych se dalšímu dílu nebránil. Nejvíce se mi líbil souboj JeeJa Yanin a potom první tréningovej Whita, kde zničí Kobru... ale i zbytek soubojů si časem pustím znovu na Youtube a i ten poslední fight mimo ring, kdy Jai White útočí na tlakové body mi přišel zajímavej. Supr, pohodovej filmek se solidními fighty a nějakou tou filozofií. 8/10 ()

Reklama

sniper18 

všetky recenzie používateľa

Séria Never back down mi aj napriek môjmu kladnému vzťahu k súbojom k srdcu moc neprirástla, prvému dielu som sa kvôli prítomnosti samých teenagerov radšej rovno vyhol, pokračovanie zase síce prinieslo celkom kvalitné súboje, ale Michael Jai White sa tam zbytočne držal v úzadí a to pritom na úkor nudného deja a otravných teenagerov. A čo sa týka tohto tretieho dielu, tiež sa stále nejedná o žiadny zázrak, ale predsa len som najspokojnejší. Hlavne je tu Michael Jai White konečne plnohodnotný hlavný hrdina, ktorému sa dá fandiť, aj keď v niektorých situáciách mi jeho správanie neprišlo práve najrozumnejšie a dejovo mi to tiež dostatočne vyhovovalo. Samozrejme tu nemá čo prekvapiť, ale všetky tieto klišé dlhodobo fungujú a vždy si ich rád pripomeniem, napríklad očakávané podceňovanie hlavného hrdinu, aby následne bez namyslenosti všetkým ukázal, kto je najlepší, ale aj celá príprava na hlavný zápas a problémy s tým súvisiace, mňa to jednoducho bavilo. Ale veľmi rozporuplne pôsobí obsadenie, keďže je tu dosť hercov, na ktorých sa dá tešiť, no ich využitie je minimálne. Michael Jai White je samozrejme bez väčších výhrad a dokonca aj Josh Barnett mi v tejto relatívne hlavnej úlohe vyhovoval. No Nathan Jones nemá potrebný priestor, aby si ako záporák získal väčší rešpekt, než len z jeho vzhľadu, JeeJa Yanin tu má úplne zbytočnú a malú úlohu, aj keď aspoň niečo predvedie no a Tony Jaa je už len vtipom, no predsa len aj tá chvíľa s ním potešila. Inak mi ale vedľajšie postavy vyhovovali. No a čo sa týka samotných súbojov, o sklamaní určite hovoriť nemôžem, ale nedá sa tu ani moc chváliť. Väčšina je len taká doplnková, v rámci tréningu, tých hlavných je tu len pár, no celkovo mi prišli skôr len také štandardné, či už choreografiou, ale aj po vizuálnej stránke, no tu musím zase spomenúť spomaľovačky, ktoré sa tu vôbec nehodili a napríklad úvodný súboj kompletne zničili. A tak najviac sa mi páči súboj s JeeJa Yanin, ktorý je ako jediný správne rýchly a tvrdý, ale aj v tých tréningových sa dá občas vidieť nejaký zaujímavý chvat. Takže tentoraz skutočne škoda tých súbojov, ktoré mi bránia hodnotiť lepšie. Chcelo by to skombinovať príbeh a postavy z tohto dielu a súboje z druhého a konečne by to bol lepší športovo-akčný film, ktorý by som si pozrel aj viackrát, ale stále to bola celkom slušná žánrová zábava. 62% ()

verbal 

všetky recenzie používateľa

„Nikdy zpátky, downe 3“ je sice opět přehlídkou panoptika rozličných agresivních mongoloidů, poloopic a pologramotných hovad, které měli rodiče ihned po potratu pro zachování globální humanity a bezpečnosti rozprodat na orgány, nicméně oproti Downům 1 a 2 registruji výrazné zlepšení. Otylý afrokatarista a budoucí hvězda hororového seriálu Walking Steroids - Míša Je Bílý! - se totiž tentokrát nesnaží být až tolik kůl, jen tak zesatandarma unyle nedělá kozama TA-BLE-TY a neválí tudo s náctiletými debily pro Tytrubko, nýbrž se mu překvapivě povedlo uplácat klasickou osmdesátkovou žánkládovku se všemi těmi tunami klišé a patosů, které jsme v dobách bůmu kung-fuj baletů tolik žravávali. V ní se dle nejlepších tradic tisíckrát omletého konstruktu uvolí naučit mimořádně nesympatického a nehereckého retarda, jak si neoblékat před vstupem do ringu diskosaténové trenky naruby a jak v sérii ukrutně zpomalených tlusťoších vesnických facek udolat ještě větší, nesympatičtější a dementnější hovado, než je on sám. A jak už to v těchto těžkých, filosoficko intelektuálních počinech bývá, musí Míša nakonec díky ukrutně sofistikovaným scenáristickým finesám, plných hamižnosti, zrady, proradnosti, intrik a mrzkých charakterů, dát tomu vymaštěnému prasoidovi na piču sám a získat tak nehynoucí obdiv celého fistingového klubíku a srdce tentokrát až obskurně ohyzdné čokoprincezny. Závěrem si dokonce přispěchá v minutovém štěku zavýt před kameru i samotný Antonín Já, aby nade vši pochybnost prokázal, že je nejen výtečné gumové dildo, ale také mimořádně vymatlaný velepičus. Takže, ač se jedná o film nesmírně komplikovaný, plný kandidátů na Hamleta, trousících kierkegaardovské monology, a Míšův jedinečný smrtící styl, nazývaný mistry Šaošulinu Nasraný tapír, spíše připomíná prasečí balet v bahně kombinovaný s kulturistickým homopózováním než bojové neumětelství, bylo to prostě tak nějak nostalgicky zvráceně zábavné, a to mají mazlíčci rádi. ()

Lacike 

všetky recenzie používateľa

Tejto serii som nikdy neprisiel poriadne na chut vdaka postavam, ktore ma v ziadnom diely nezaujiali. Bud ich hraju namakani borci, ktori postradaju aspon stipku hereckeho talentu a charizmy alebo na druhej strane tu je moj oblubenec Michael Jai White, ktory hra spravnaka za kazdu cenu az pôsobi otravne a nesympaticky. No a zaporak Nathan Jones so svojim prehravanim nevzbudzuje respekt ale je iba k smiechu. No a bitky? Zas tak vela ich tu nie je. Väcsinu filmu sa len trenuje a ked konecne na ne dôjde tak su len taky slusny ale nicim vynimocny standard. Seria Undisputed je o niekolko levelov lepsia. Paradoxne sa mi najviac pacil kratucky suboj JeeJa Yanin, ktory bol neskutocne dynamicky. A potom este zreprizovana bitka z dvojky v ktorej Michael Jai White zmlatil policajtov. Smutne. Uvod s Ronom Smoorenburgom bol nemastny neslany a finale s obrovskym Jonesom dost neohrabany. Najlepsiu bitku tu MJW ma s Eoinom O'Brienom. Ta bola fakt dobra. Drsna, skvele natocena a obsahuje poucne flashbacky z treningu vdaka comu nazorne vidime ako trenuje chvaty, ktore nasledne pouzije v bitke. Vysledkom je sportovy film, ktory sa berie prilis seriozne, ale scenar a ani herecke schopnosti akterov na to, aby to skutocne fungovalo, nema. Radsej mam beckovo zabavny pristup arenoviek typu Undisputed. 5/10. ()

Galéria (33)

Zaujímavosti (4)

  • Scéna v telocvični, v ktorej Cobra O'Conor (Eoin O'Brien) osloví Caseho Walkera (Michael Jai White) "What's up Mr Miyagi? Practicing your wax on - wax off?" je odkazom na scénu Karate Kid (1984), v ktorej Miyagi učil Daniela pohyby rúk tak, že mu dal navoskovať autá. (RigorMortis)

Reklama

Reklama