Cestou do kostola v hmlistej horskej dedinke Avechot sa bez stopy stratí 16-ročná Anna Lou (Ekaterina Buscemi), dcéra silne veriaceho manželského páru. Na pomoc pri vyšetrovaní je povolaný kontroverzný komisár Vogel (Toni Servillo), ktorého neortodoxné metódy zahŕňajú aj vírenie verejnej mienky pomocou médií. V rozpútanej mediálnej búrke dedinčania a členovia náboženskej komunity so znepokojením zisťujú, že nikto nie je mimo podozrenia a všetky ich tajomstvá postupne preniknú na verejnosť. Je znepokojujúce zmiznutie Anny Lou len dielom pubertálneho vzdoru, alebo sa v inak pokojnej dedine skrýva vlk v ovčom rúchu? (TV Markíza)

Konev

Děsně to celé táhne a ten konec? Za něj jsem dal o 1* méně, protože jsem kvůli tomu nemohl usnout, pořád jsem přemýšlel, jak to tedy bylo... ()

lineker

Zajímavě, co se týká časové posloupnosti vystavený thriller, který však, již díky atmosféře bohem zapomenutého městečka i samotného krimi případu jistě stojí za zhlédnutí. Moc médií a jejich dokonalé využití. A nebo vlastně ne. ()

to08.net

Film, který stojí za to vidět. Šetří slovy. Zato atmosféra Vás rozhodně vtáhne do prožitku tak, že ke konci může mrazit. Co všechno lze udělat pro peníze? A k čemu potřebujeme psychiatra? ()

tetka betka

Dávam 4*, lebo to bolo napínavé až do konca. 90% filmov je takých, že človek už v polovici vie, ako to dopadne. To nemusím. Zato tu neviem ani po konci, ako to vlastne dopadlo. 🙂 Lebo ak ju zabil ten, ktorého ukázali ako posledného, potom vôbec nedáva zmysel konanie toho, ktorý ju (ne)???zabil? A zabil ju vôbec niekto? ()

milos.bradik

Tak toto bylo na můj vkus. Nebylo to sice dokonalé, ale představitel hlavní role byl perfektní a ten rybář taky. Bylo to hodně překombinované, ale já mám raději kriminálky překombinované než jednoduché, takže jsem byl spokojen. ()

Ceso68

Náhodou som to našiel v TV a musám povedať, že mi to úplne sadlo. Nechápem nižšie hodnotenie. Ponurá atmosféra a prostredie. Kriminalista a jeho rozhovor so psychológom - super. A tie detaily počas celého filmu boli úžasné. No a záver bol skutočne nepredvídateľný. Ak by to režíroval David Lynch, tak to by bola úplná chuťovka. ()

biscuit

Je to takový beznapěťový thriller. Ale o to zábavnější. A je mi úplně jasné, proč tady čtu některé "recenze", jaké tu čtu... Ano, taky jsem trochu ješitný, hanba mi. ()