Příběh odehrávající se ve světě fantasy RPG kde vládne meč a magie. V tomto světě se spojila skupina čtyř hrdinek z cílem porazit pána démonů. Tyto dívky jsou zvláštní především tím, že si pořídily jako své brnění speciální bikiny. (Jeoffrey)

Jeoffrey

Tak u tohoto je už podle názvu jasné, že to bude ze 100% jen o ecchi. A po prvních dílech to tak i je. Dlouhé záběry na nadprůměrně vyvinutá ženská těla v bikinách z nejrůznějších úhlů a pak také různé drobné epizodky, které vedou k dalším momentům, které potěší fanoušky nejrůznějších erotických praktik jako třeba bondage apod. Prostě pro fanouška ecchi příjemná podívaná (i když možná příliš krátká), pro člověka, který se zajímá o příběh a vtip zase jen nuda (naštěstí jen krátká). Co se názoru na parodování RPG týká, tak za sebe si jen říkám, kolik toho RPG se do těch 5 minut dá nacpat, obzvlášť v situaci, kdy v jednom díle jsou cca 2-3 minuty věnovány pomalému plazení se kamery po ženských tělech a jediný důvod proč je tam nějaká "RPG zápletka" je proto, aby mohli monstra plivnout po holkách kyselinu a rozleptat jim úbor, nabírání questů se zvrhne v bondage, nějak nevím, ale tohle nemá s vtipným parodováním RPG u mě nic moc společného (ale třeba prostě jen nemám smysl pro humor), tohle je jenom ecchi zasazené do světa fantasy RPG... Kdyby se páni autoři věnovali spíš těm zajímavým aspektům realita/RPG jako se jim to z části povedlo ve třetím díle, pak bych možná byl mnohem spokojenější, ale celá tahle zápletka zase vedla jen k tomu, aby nám mohli být děvčata ukázána nahá, takže i ta zajímavá myšlenka o vybíraní truhel a znárodňování předmětů "NPC" postav u mě vyzněla skoro do ztracena... Jinak "DanMachi" se mi líbilo, protože to kromě toho ecchi mělo i ten příběh a vtip, charaktery byly různorodé a některé i roztomilé, tady z těch dívek (kromě detailního poznání jejich těl a především mohutných hrudníků) nic nemám... Rozumná dávka erotiky mi nevadí, pokud je v kombinaci s něčím dalším, nebo je chytře, vtipně a zajímavě předvedená (třeba High School DxD) a to tady prostě já nevidím... A proto tomu dám 1* za pár zajímavých nápadů v episodách 3 a 5. 2/10 ()

Lettanea

Keď konečne vyjde niečo čo skvele paroduje RPGčka tak sa to stretne s nepochopením, ale také "Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?" sa páči? Bikini warriors je určite zábavnejšie, a tých 5 min z neho robí aj omnoho záživnejšie dielko. 3*+ ()