Linkin Park: One More Light

(hudobný videoklip)
všetky plagáty

Ouwen odpad!

Pro mě osobně Linkin Park skončilo albem "The Hunting Party". Důvodem je skutečnost, že na tomhle albu naprosto absentuje celá kapela. Není tu Mr. Han, Bob, Phoenix ani Bred. Žádnej scratch, žádnej riff, žádný kytarový solo, žádné bubny ani kopáky, žádné klávesy. Jen autotune zpěv a nudnej rap. Booklet je taky naprosto příšernej a nic na tom nemění ani smrt Chestera. ()

Wysch

Stěžovat si, že se depresemi provázený Chester Bennington okolo čtyřicítky rozhodl vykročit stranou do osobní roviny na albu Linkin Park, a že ho to společně se sebevraždou Chrise Cornella pravděpodobně dovedlo přes hranici depresí až k vlastní sebevraždě, to chápu. Chápu i, že lidi si neuvědomují, že dělat třicet let jedno a to samé musí být unavující a že proto Linkin Park už přes deset let experimentují a vymýšlejí pro sebe nový zvuk. Ale stěžovat si na to, že One More Light jako song není rock, to už hraničí s hudebním ignorantstvím. Vždyť tohle je klip k ambientní rockové baladě. Nikdo si nikdy nestěžoval, že metalový / rockový industrial Trent Reznor napsal baladu Hurt, nebo Right Where it Belongs. Ten hejt na kalifornskou kapelu, která se nebála experimentovat, jsem dodnes nepochopil. Klip samotnej je bohužel samozřejmě memorial a jako takovej funguje, ale jeho existenci na ČSFD nechápu. ()

Likan7

Je to tam. Jako rozloučení s Chesterem One More Light funguje skvěle. Je to sice jen koláž z různých koncertů a charitativních aktivit, ale na mě to jednoduše funguje. ()

LuiCJ

Ako aj videoklip What I've Done má aj tento veľmi dobre spracované scény a vlastne je to jedna veľká spomienka na bývalého člena kapely Linkin Park, Chestera Benningtona. Scény sú veľmi pekne pospájané a je to súvislé. Čo mi tu však dosť chýbalo, bola rocková hudba. Rozumiem, že je to rozlúčková a pokojná (nerocková) skladba, ale bol som na rock pri Linkin Parku zvyknutý a tak mi to prišlo netradičné. Veľmi sa mi však páčil prístup ostatných členov kapely a to hlavne preto, že nezabudli a na svojho "brata" Chestera a že spravili takýto rozlúčkový videoklip. A tá úprimnosť a neformálnosť tam boli vidieť. ()

Duffman 97

Jedna z mých nejoblíbenějších skladeb.Skvěle ukazuje to že i ten největší rocker jakým Chester bezesporu byl,může mít i cit.A to nemluvím o klipu,který je skvělou vzpomínkou na Chestera. ()