Zohraný tandem policajných detektívov Marcus Burnett (Martin Lawrence) Mike Lowrey (Will Smith) sa preháňa v čiernom Porsche ulicami Miami a bravúrne rieši banálne prípady. Ako vždy ich čaká tvrdá práca - a navyše i šéf drogového gangu Fouchet (Tchéky Karyo), ktorý nezanecháva žiadne stopy a uznáva iba mŕtvych svedkov... Odvážnu lúpež heroínu musia mať na svedomí profesionáli, ktorí mali svoje spojky i v policajných radoch. Jediným svedkom, ktorý môže pomôcť, je vydesená dievča na telefón Julie Mottová (Téa Leoni), ktorá sa nakoniec odhodlá zavolať Mikeovi a požiadať ho o pomoc keďže ten však práve nie je poruke, Marcus sa zahrá na svojho parťáka. Trošku si však skomplikuje manželstvo, keď ho v rámci výmeny Mike snaživo zastupuje. Fouchetovi zabijaci zatiaľ nezaháľajú a Julie sú na stope... (TV Markíza)

stankub

První Bayův film a hned tento režisér ukázal, co v něm je, možná kdyby bylo trochu víc akce, tak by to byla čistokrevná pětka. V dalších filmech nám to mistr Bay plně vynahradil ()

cupito

Zde se ukázalo, jak se vyplatilo herecké duo - Martin Lawrence a Will Smith. V režii Michaela Baye zazářila "otočná kamera". A jak jistě věděl... nadsázka, vtip a napětí, to jsou atributy, které přilákají mnohé diváky k obrazovkám. ()

Atheas

Mizerové jsou pro mě dvojkou, která mě dokáže opravdu velice pobavit. Bay dal do Mizerů hodně pohodové čaro, takže mohu se na to koukat stále dookola. Spičkový je herecký výkon Martina Lawrence, který je fajně střeléný, a myslím, že to nikomu vadit nebude. ()

Kratoc

Na to, že je to prvotina M. Baye, tak je to velmi slušný kus. Je pravdou, že když se to srovná se Skálou, tak to neobstojí, ale film sám o sobě není špatný, staví na příjemném jiskření Smisthe a Lawrence a i když spousta věcí by mohla být zpracována lépe, tak režisérky, střihem a hudbou tomu nemohu moc vytknout. Co bylo tragické, tak to byl český dabing. Pane Bože, Soukup dabuje Smithe? A i ostatní ... Naprosto nevhodně zvolené hlasy, jejich dynamika ... Katastrofa! Za to dávám hvězdičku dolů, jinak by to mělo určitě čtyři. ()

Hepy13

Mě se Bad Boys líbí stejně tak, jako ostatní Bayovi filmy. Michael Bay rozjíždí svou režisérskou kariéru, a začíná na výbornou. Spousta akce, sice ještě né tolik vyšperkovaná jako v jeho dalších filmech, ale i tak super. Dvojici Smith-Lawrence to hraje, a sledovat ten jejich povahový rozdíl je zábava. Spousta cool hlášek a vtípků, co víc si přát? Film jsem viděl asi 10x a pořád mě náramně baví a nemám problém ho kdykoliv vidět znovu. ()

Ulrich

Slušný Bayův rozjezd, který z průměrného příběhu udělal adrenalinovou jízdu. Možná, ale za to nemůže, jsou trochu nezvládnuté vybalancování komediálních a akčních ingrediencí filmu. ()

jane1106

Nedokoukala jsem. Příliš málo Karya, příliš mnoho Lawrence. Zacpat mu ústa, přišít uši a nebo ještě lépe - rovnou ho z filmu vykopnout, možná by to šlo. Jenže, kdo by pak se Smithem vedl tak debilní dialogy...? ()

TaanStari

Humor tohohle filmu je stejně trapný, jako účes Willa Smitha... Jediné plus za Téu Leoni, protože jinak je celé tohle "dílo" uplně o hovně. ()

pend

Akční momenty výborné, sexy Téa Leoni, tradiční Will Smith a až příliš ukecaný Martin Lawrence. Popcornová zábava ve velkém stylu. ()

frolish

Niekolko vtipnych hlasok, niekolko hlupych dialogov, dost vela nelogicnosti a pekna Tea Leoni. Vsedny priemer pouzitelny na letnu nudu, ked sa vam vobec nechce rozmyslat. Slabe 3. ()

KOZEL84

V klidu se vleze někde mezi Wooa a (T.)Scotta (Bay točí spíš jak Scottův a ne Frankenheimerův synek).Méně akce si Míša bohatě vynahradil ve dvojce (no ve finále v každém svém dalším filmu).Takže Míšo čtvrté Transformátory si strč do řiti a nasol třetí Bad Boys.A nádherná Téa a její nohy. ()

CiPR

Brilatní akční komedie s Lawrencem a Smithem v hlavní roli, skvělá Téa Leoni. Lawrence mě opět nezklamal skvělou podívanou. // 90%. ()

gulista

Lawrence a Smith, duo ukecaných a uhádaných policajtov, mi celkom sadlo. Avšak niečo tomu chýbalo, ale ako debut Baya dobré a rozhodne stojí zato pozrieť si túto akčnú komédiu. 65% ()

Bozvav

Skvělý film plný akce, zábavy a dobrých hlášek. Tihle dva poldové to rozjeli na plný pecky a ani ten nejhorší zločinec je nezastaví.Viděno znova a pořád baví. Je to fakt klasika. Za mne 90%. ()

TheSpearCZ

Super debut Michaela Baye, který nám naservíroval jednoduchou oddechovku s geniálním Smithem a Lawrencem v hlavních rolích, kteří mají spolu skvělé dialogy a chemii mezi sebou. Potěšila také sexy Téa Leoni. Není to nic ohromujícího, ale je to přesně takový ten 90's pohodový akčňák na vypnutí, který Vás ale nezklame, ba naopak potěší. Čisté 4* ()

Author

Už sem to viděl tolikrát, ale stejně se nikdy nenudim. Fouchet se pro mě stal velde Hanse Grubera synonymem hnusnýho, slizkýho filmovýho zloducha. Dialogy mezi Marcusem a Mikem jsou dostatečně vtipný, k filmu výborně sedí i hudba. Mizerové sice nedosahují kvalit Smrtonosné zbraně, ale i tak pro mě jasných pět hvězd. Navíc je tu spojovací článek - Nestor Serrano ve vedlejší roli. ()

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

Čtyřka Mizerů má oficiálně zelenou

01.02.2023

Po úspěšnému návratu k sérii Mizerové se Will Smith (Král Richard) a Martin Lawrence (Jednej správně) oficiálně vrátí i pro čtvrtý díl. Situaci před rokem mírně zkomplikoval fakt, že si Smith ušil z… (viac)

Třetí Mizerové našli záporáka

Třetí Mizerové našli záporáka

22.12.2018

Třetí Mizerové, oficiálně Bad Boys For Life, obsadili hlavního záporáka. Stane se jim Jacob Scipio (Útok z hlubin), který ve filmu bude hrát hlavu drogového kartelu a chladnokrevného vraha Armando… (viac)

Mizerové 3 s novým režisérem?

Mizerové 3 s novým režisérem?

10.06.2015

Michael Bay má plné ruce práce. Momentálně točí akční thriller 13 Hours a do budoucna ho chce urvat hned několik projektů. Nejhlasitěji o něj bojují válečný akčňák Sabotage, sci-fi Time Salvager a… (viac)

Godzilla 2… a Mizerové 3?

Godzilla 2… a Mizerové 3?

17.08.2014

V Hollywoodu často vznikají pokračování, po kterých moc lidí netouží. Dvě následující mezi ně ale rozhodně nepatří. Nejdříve trocha potěšení pro fanoušky letošního restartu Godzilly. Půlmiliardový… (viac)