Josef (Saša Rašilov) a Miluška (Lenka Vlasáková) sú manželia snáď celú večnosť. Josef svoju ženu síce miluje, ale tiež má slabosť pre krásne ženy. A tak sa občas s niektorou spriatelí o niečo viac. Miluška ako bývalá telocvikárka svojho manžela a ich dospievajúcu dcéru neúnavne zahŕňa neutíchajúcou starostlivosťou a terorom zdravého životného štýlu. Ich manželstvo, a tiež Josefovo momentálne krachujúce nakladateľstvo, sa pomaly rúti do záhuby. Do toho prichádza Josefova teta Marta (Vilma Cibulková), skúsená psychologička z manželskej poradne. Rodinu svojho synovca sa rozhodne zachrániť veľmi originálnym spôsobom. Musia sa rozviesť. Nie iba tak na oko, ale na základe vážneho dôvodu. Marta im naordinuje neveru. Musia sa pristihnúť in flagranti. Bláznivá hra sa môže začať... (TV Markíza)

ostravak30

Věrně tvá nevěrná nemůže uspět celkově jako komedie, když už samotná zápletka je tak stupidní, že to ani není možné. Například humorné hlášky či repliky, celé dialogy jsou tak nevěrohodné a tím pádem nejen, že nejsou směšné, ale pohybují se na hranici trapnosti. Je na ně totiž kladen velký důraz jako by herci hráli spíše na divadle nebo seriálový sitcom. Přitom ale hraje hudba, že si člověk řekne, že jde o crazy komedii. A zase...úplně si vybavím místa, která evidentně měla být humorná, jenže to tvůrci přeťápli a tak moc tlačili na pilu, že už není sranda, ale trapas. To vše je bohužel z velké části vina režiséra. A tohle nezmiňuji často. Protože jinak je komedie dobře obsazená. Vlastně téměř všichni herci jsou v první řadě výborní v komediích. A tak oceňuji pouze háro Pavla Kříže a masku Filipa Blažka. ()

subic

Kvůli Lence Vlasákové to nedám úplně do odpadu, ale víceméně to tam patří, to si řekněme na rovinu. Cieslar posledních 10 let točí už jenom totální sračky a to si taky řekněme na rovinu. ()

MyrnaAlec odpad!

Saša Rašilov není už dávno sexy (byl v Samotářích), Lence Vlasákové už kupte někdo paruku a tohle NENÍ komedie. A proč ve všech českých filmech jsou Slovenky v roli svůdných milenek ? ()

jungewolf

Dost slabá oddechová komedie. Je smutné, že se režisér M.Cieslar snaží "vyfutrovat" slabý scénář (J.Míka) Product Placementem (např.BMW zubaře - P.Kříž atd.) . Začíná sklouzávat na úroveň tvůrce "řachand" = sraček Z.Trošky, oblíbence "Borise Jelcina z Prahy" - M.Zemana... . Takže jen 2 - 2,5 hvězdy a 30 % , a to jen za dobře vybrané lokace a pár vtípků zahradníka/spisovatele (J.Lábus) a tety Marty (V.Cibulková) a to jsem dost nadhodnotil ..... . ()

Prubner

Film je natočen podle divadelní hry a ta divadelnost je na něm znát (navzdory úplně zbytečné sekvenci u moře - štáb si asi chtěl udělat dovolenou). Jsou tu zárodky komediálních situací, které mohly být dobré, kdyby je tvůrci neodbyli nebo předčasně neukončili. Vůbec celý film je natočen dost ledabyle, odfláknutě a uspěchaně. Hrozní jsou hlavně představitelé epizodních rolí, kompars a kamera. Film má ale i klady: většinou slušné tempo, pár hlášek, pár téměř povedených komických situací a některé herecké výkony (Rašilov, Kříž, Blažek). Nicméně jedno je jisté: Cieslar klesá níž a níž. ()

Karlos8

Mám jednoduchou otázku. Kam až může klesnout české filmařské dno? Jak někoho může bavit točit něco tak trapného, nesofistikovaného a doslova ubohého? Vždyť tohle se dalo pojmou úplně jinak, lidštěji a hlavně s větším důvtipem. Jen těžko chápat, proč si někdo myslí, že v roce 2018 bude hrozně cool, když postavám nasadíme velké kulaté brýle nebo přiděláme neupravené kotlety? Jednotlivé postavy ze sebe dělají takovou šaškárnu, že to není vtipné, ale smutné. ()

Algen odpad!

Dneska jsem si chtěl k práci pustit nějakou filmovou kulisu. Něco nenáročného, ideálně blbost, abych u toho nemusel přemýšlet. To že k tomu dostanu ještě nulový děj a mizerné herecké výkony jsem nečekal. Nakonec jsem na to koukal víc, než jsem chtěl. Nechtělo se mi věřit, že i tohle se dá natočit a pustit do kin. Ve filmu jsou nejzajímavější asi závěrečné titulky. ()

blondboss

Títo Česi dokážu skutočne preraziť akékoľvek dno, čo sa týka určitých žánrov. Romantické komédie sú jedným z nich a ide to od hrozného k horšiemu. Toto je prípad, kedy pozeráte nejaký film, krútite hlavou a mátate, čo asi tak chcel režisér týmto povedať. Podľa mňa zbytočná komédia - ak sa to teda takto dá nazvať - ktorú z úplného dna ťahajú len krásne slečny, na ktoré sa dá pozrieť. Čuduj sa svete, najkrajšia z nich je Slovenka. Ináč, ale ťažká bieda. Veľmi slabé dve hviezdy. 30 % ()

Alden_Larson

Úplná katastrofa to není, ale je to neoriginální a tím pádem celkem nezajímavý film. Navíc si myslím, že film mohl být tak o dvacet minut kratší, spousta scén nijak novlivní děj a akorát film zpomalují. Postavy mi přišly dost zajímavé na to, aby mi jejich interakce nepřišly uspávající. Herecké výkony taky nebyly špatné, ale byly slabé. O prezentaci se nic říct nedá, nebyla vůbec ničím zajímavá. A nejmíň se mi líbila hudba, nejen, že ji film používá moc často, ale všechny zněla neskutečně otravně. A mimochodem, křestní jméno spisovatele Hemingwaye je Ernest, ne Ernst, vůbec nechápu jak jim tohle uniklo. 4/10 ()

wowylgu313

Rozhodl jsem se svůj "komedie" trip zakončit ještě tímto dílem. No ... Nemám jediný důvod proč tomu dát rovnou odpad jako zde většina z vás. Těch 40% to prostě hodí. Taková "béčková" česká komedie no. Obsazení si myslím víc než super, příběh je trapnej ale né zas tak trapnej že bych měl nutkání po deseti minutách odejít. Nevím asi tedy moc nechápu CZ scénu a po přečtení recenzí zde na ČSFD jsem zřejmě úplný negramot mezi filmy. Nojono nedá se nic dělat, hold se asi mám ještě co učit od profesionálních "diváků" ... Závěrem: viděl jsem tedy už mnohem víc trapnější a nudnější české komedie než je tato. Takže tak no. ;-) ()

Faltyni

Jakmile jde do kin český film, větřím propadák. Ale musím říct, že tohle zas tak špatný nebylo. Film nenadchnul, ale docela odsejpal a pozornost dokázal udržet. Párkrát i pobavil, bohužel těch momentů bylo poskrovnu, většinou totiž převažoval jen předvídatelný děj a trapný humor. Herecky potěšila Lenka Vlasáková a Pavel Kříž, ostatní nijak neoslnily. Co ještě za něco stálo, byla skladba Nevěrná od Xindla X, která ve filmu opakovaně zazněla. ()

rigby odpad!

Od první scény jsem kroutil hlavou a nepřestal jsem až do konce. Snad pokus o lehkou letní komedii? Jen škoda herců, obsazení bylo opravdu skvělé. Za to malé plus, v tomto případě zcela bezvýznamné. ()

notozjano

Viděl jsem film před tím, než jsem se podíval na hodnocení a jsem trochu v šoku. 24% je fakt málo, podle mě si film zaslouží víc. Těžko říct čím to je. Cibulková je tam skvělá, Vlasáková taky, roli exekutora jsem se smál a Pavel Kříž tam úplně zazářil. Jasné, jestli někdo šel na tohle do kina a nechal tam jenom za sebe pětikilo, tak se to pak odrazí na hodnocení. No, hlavně buďme objektivní. ()