Když přijede policistka Denise s kolegou Nickem k náklaďáku North Stream Oil, Denise je postřelená. Šerif na volání ale nereaguje a jede do hospody. Withey ho chce konečně zabít, proto společně s kolegou vymyslí léčku... Denise s kolegou Nickem dorazí na místo, kde byl přepaden náklaďák North Stream Oil. Zjistí, že řidič byl omámen a uvnitř chybí nějaké věci. A v tom se ozve výstřel. Withey chtěl Denise střelit do hlavy, ale Frank do něj strčil, takže byla zasažena do ramene. Jim místo toho, aby dojel za nimi na místo, stojí před domem a hlídá Angelu s Annou. Nakonec to ale otočí a jede do hospody. Tam přijde Nick a řekne mu, co se stalo, Denise naštěstí postřelení přežije. Jim ale zůstane v hospodě a tak Nick odejde. Za Angelou se mezitím staví doma Elizabeth. Chce, aby Jim podepsal papír, na kterém se odvolává proti North Stream Oil, jinak Angele zabaví dům a přijde o vše, Anna ale papír roztrhá. Angela jí pak odpoledne učí na zahradě střílet, oni dvě se teď totiž o sebe musí postarat sami. Za majitelkou hospody přijde jeden z vrahů, Frank, s tím, jestli z toho nechce udělat striptérský klub, mohla by na tom vydělat hodně peněz. Zatím s tím ale nesouhlasí. Když pak přijde na hotel, navštíví ho Louis a zjistí, že tam má jeden z počítačů, který byl ukraden z náklaďáku. Frank řekne, že ho od někoho koupil a netušil, že je kradený. Louis mu ale nevěří, a dokud mu ty věci z náklaďáku nevrátí zpátky, zabaví mu pas. Withey s kolegou Godswillem udělají léčku, že se Godswill bude vydávat za doktora. Přijde za Jimem do hospody s tím, že má Angela o něj strach. On dělá, že tomu věří a nasedne k němu do auta. Po cestě ale převezme kontrolu nad řízením, Withey, který je sleduje, je dokonce po cestě ztratí. Společně v autě narazí do sloupu a Godswill vyletí předním oknem z auta. Pak Jimovi řekne, že to byl on, kdo zabil jeho syna, šerif ho tedy zastřelí. Akorát tam přijel Withey, všechno viděl a začal plakat, byl to jeho jediný přítel. Šerif ho nakonec posadí do auta, polije ho benzínem a zapálí. Frank se dá dohromady s majitelkou hospody, která nakonec souhlasí s tím, že z hospody udělají společně striptérský klub. Když se Franka zeptá, co má společného s Witheym, řekn , že mu jen dluží nějaké peníze. Jim jede opět hlídat rodinu před dům. Volá si s Annou a zpívá jí píseň na dobrou noc. Najednou ale zazní výstřely, okamžitě tedy vyběhne z auta a běží do domu. Tam spatří Angelu s puškou, zabila hada, který se dostal k nim do baráku. Jim zde zůstane a s Angelou se vyspí. Withey ale nechce nechat smrt jeho kamaráda jen tak. Další ráno si bere pistoli a jde k nim do domu. Chce zabít celou jeho rodinu a následně samotného Jima. (TV Prima)

Lenka.Vilka

Takže další otázky k nulovým odpovědím. Což mě trochu štve, ale ještě ne tak, abych z toho byla naštvaná a seriál zatracovala. Opět píšu, že díl končí, že v dalším bude "ááá", tak mě tentokrát nezklamte. Protože já se chci konečně dozvědět, co se stalo předtím, než se rodinka přestěhovala. Ps: "tv prima" jako tvůrce anotace je jako zdroj tv prima nebo nějaký uživatel, co si z toho dělá prdel? Zatím byla anotace každému dílu skoro do nominací na Zlatou malinu :O ()

Necrotongue

Zatím jsem si (až na jednu epizodu) dokázal tříhvězdičkové hodnocení před sebou samým obhájit, v případě páté epizody jsem to už ale nezvládl. Kromě pocitu, že celou záležitost zafinancoval nějaký kanadský lihovar, mě zaujalo extrémně podivné chování jednotlivých postav a zklamalo rozhodnutí tvůrců ukázat mi z některých hereček víc, než bych chtěl (vzhledem k vybraným vzorkům) vidět. O tom že mají pan a paní Worthovi divnější choutky než autoři japonského porna ani nemluvě. ()

jackalsc

Jako tohle je fakt asi vtip. Tohle má tak dementní scénář, že nestačím kroutit hlavou. Klouček zabijáček začne mít nejlepšího přítele, kterého si udělá za pár minut a když umře uroní snad potok slz. Zajímavé, že ani nemrkl nad lidma co zabil. Buď je to tak špatně zahrané, nebo se režisér asi posral. Hádám ale asi na to druhé, protože lze vidět, že Tim Roth hraje to co má, ale stejně se plácá jako ryba na souši. Příběh zamrzl na bodě mrazu a o hovadiny není nouze. Proražení sloupu autem je už jakási třešnička na dortu. ()