Dobrá zpráva: Gary žije. Špatná zpráva: vězní ho pomstychtivá bestie a má jen jedinou vysoce nebezpečnou šanci dostat se na svobodu. (Netflix)

honajz2

Je to pilotní díl druhé série a na to čím by měl být mi dal všechno, co jsem od něj taky čekal. Opět mě to naprosto pohltilo, opět to byl povedený mix komedie a dramatu a zatím to dokonce ani nevypadá, že by kvalita klesla dolů. Navíc mě potěšilo, že SPOILERY se vrátili skoro úplně všichni, Gary, Little Cato, Shadow, H.U.E. (který chudák degradoval do nejhoršího možného robotího těla), KVN a hlavně, hlavně Mooncake! To mi nemohlo neudělat radost. Akorát po Quinn se bude pátrat a jak dopadl ten zelený ufon s věčně vyplazeným jazykem jehož jméno si stále nedokážu zapamatovat taky nevím, ale čekám, že se brzo vrátí zpátky. A vrátil se i Clarence, na kterého jsem skoro zapomněl + se tu objevily tři nové postavy, na které si asi budu muset ještě zvyknout, ale AVA mi nevadí a u těch dvou to podle mě bude jen otázka času. Hlavní je, že mě tu nikdo vyloženě neštve a ten příběh mě pořád dost zajímá. 5* ()