Final Space - Série 1 (2018) (séria)

Kapitola desátá (S01E10)

(epizóda)
  • USA Chapter Ten

Gary a jeho posádka se zapojí do impozantní bitvy se silami Velitele, aby rozhodli o konečném osudu planety Země a celého vesmíru. (Netflix)

Trevor

Vravel som si že prvú seriu asi nedokončím, ale toto finále mi vyrazilo dych. Pretože keď Gary prestane byť otravný idiot, keď sa rozlúčite s Kevinom a keď Quinn zavrie "dvere" tak prepáčite všetky trápne momenty v doterajšom priebehu.Neľutujem, že som vydržal. ()

honajz2

Ok, takže SPOILERY. Úplně mě to odrovnalo. Sice to byla samá akce, samá vesmírná bitva, samá smutná scéna a normálně už bych si na něco z toho stěžoval, jenže tady mě to naprosto pohltilo a navíc se to udrželo na takové míře, že mi nic z toho nepřišlo přehnané. Nějaké ty patetické dialogy a loučení v tom sice byla, ale fakt si mě to získalo natolik, že si na to ani moc stěžovat nechci. Každopádně přesně takové velké finále jsem čekal a o to víc jsem radši, že jsem ho taky dostal, jen mě překvapilo, jak strašně zle to se všemi dopadlo. V tuhle chvíli to vypadá, že jsou všichni mrtví, včetně Garyho (btw i KVNa mi bylo líto). A vidět Mooncaka takhle trpět mi taky nedělalo zrovna dobře, když jsem si ho tak oblíbil. Každopádně druhá série je, dokonce i třetí, takže to evidentně tak špatně nedopadne - i ta poslední vteřina do toho vnese paprsek naděje, dokonce doslova. Takže Garyho v druhé sérii uvidím nejspíš určitě, Mooncaka doufám taky (protože to by byli tvůrci sami proti sobě kdyby ho zabili) a kdo ví koho ještě. Určitě ji aspoň rozkoukám, protože ten seriál je čím dál tím lepší. Teď jen doufám v to, že to tvůrci fakt mají promyšlené a že v následujících sériích nebudou vršit jeden nahodilý zvrat za druhým jen aby to mělo co nejvíc dílů a trvalo to co nejdéle. Uvidím. Zatím jsem ale naprosto nadšený. 5* ()