P!nk - Most Girls

Réžia:

Dave Meyers

P!nk

MM_Ramone

Pink mi vždy prišla ako nezaujímavá, nudná, trapne nastylovaná, mainstreamovo komerčná, pózerská pizda. Celá jej tvorba išla mimo mňa a preto mi splynula do jednej veľkej rozmazanej machule. Takže by bolo z mojej strany zbytočné jednotlivo komentovať a hodnotiť jej klipy, všetko je to pre mňa rovnaký shit. Preto len ako všeobecný koment ku jej celej kariére odcitujem zábavnú story o tejto americkej popstar, ktorú zložila pražská kapela Tři Sestry: "Když jsi píchla o půlnoci vprostřed temných lesů, zřejmě ti to nepomůže, že jsi první v Esu. Kolo vyndat neumíš a networek šel spát. Můžeš čekat na zázrak a na silnici stát. Paví boa nehřeje tak, jak by mělo hřát, měla radši kožíšek sis na Vánoce přát. Zděšený a nervózní je kabelkový pinč, takhle by to nenatočil ani David Lynch. Náhle zdáli uslyšíš motor tiše příst. To je štěstí takhle v noci vůz do těchto míst jenom zřídka zabloudí. To není dobrej les, škumpa, rulík zlomocný a šarlatový vřes. Auto tiše zastaví poblíž tvého Volva. Dojdeš blíž a znejistíš - s ruskou značkou Volha. Do přihrádky na klíče se schoval malý psík, ti chlapi jdou hned po rozkroku, marný je tvůj křik. Volvo najdou zemědělci v přihrádce psík vyje, ty jsi zatím v kufru Volhy za zatáčkou Kyjev. Prodají tě do hampejzu, kde nestrpí se flink, večer ti daj šatičky a budeš zase pink. Taková malá nehoda, těžko ti někdo pomůže, ovšem je velká výhoda, že horší už to bejt nemůže." * ()