V téhle řadě na princeznu Bean čekají další trampoty. Třeba objev podmořského hradu, co skrývá různá tajemství, která by mohla změnit dějiny Země snů! (Netflix)

Scaevola

Čtvrté pokračování kleslo níž, než jsem si dovedl představit. Postavy už se téměř vyčerpaly, především král a jeho šílenství, ale i samotná Bean a její milostná variace na malou mořskou vílu už netáhnou vzdor vší své zdánlivé jiskrnosti. Epická linka se rozmělňuje v několika různých padouších, přičemž dřevěná loutka dominuje nejen otravností, ale především nudností. A zbytek se jaksi ztrácí v nepovedených vtípcích, které se neustále opakují (Luciho odpadávající hlava?). Snad se tedy seriál zdvihne, šanci mu ještě dám. ()

Rektando

Disenchantment opět nezklamal. Každá epizoda zábavná, vtipná. 4. série rozhodně překonala tu třetí. Příběh také, občas až moc, utíkal a neustále mě nutil pouštět další a další díl. ()

BR23

V 3. a 4. sezóne sa často prešlapuje na mieste hoc paradoxne dej ide dopredu. Staré aj nové postavy, lokality, zápletky, kombinácie neustálych zvratov a plno deus-ex-machina scén. Pôsobí to veľmi divne. ()

Snaidi

Mám pocit, že seriál sa uberá smerom niekam do neznáma. Dej sa v prvej polovici séria takmer nikam neposúva, v druhej už to trochu tvorcovia dobiehajú ale je to také príliš na rýchlo. Mám pocit, že tvorcovia chcú navodiť v divákovi pocit, že dej sa hýbe a celé to spolu zapadá a zároveň, že epizódy sú samostatný príbeh a fungujú sami o sebe, lenže všetko je robené tak na polovicu a príliš to na mňa nefunguje. Nové postavy takmer žiadne, ak sa tam niekto aj objaví tak na jednu epizódu. Celkovo mi prídu všetky postavy plytké, žiadna nemá nejaký silnejší príbeh, kedy by ste jej fandili. Humor upadol veľmi. Ďalšej sérii ešte šancu dám, ale už teraz to bolo dosť z povinnosti, tak snáď sa to v budúcnosti posunie k lepšiemu. ()

FawayitanaXX

Tady je už ten pokles kvality docela znát. Začátek navnadí na možnost příběhu v pekle, ale to změní a nic se nekona. Dagmar pak vidíme až nakonci posledního dílu a epizody v sérii nejsou nijak obohacující a důležité. Dá se říct, že pokud byste viděli jen 1.a posledni epizodu o nic byste nepřišli. Humor už velmi slabý, ale je to pořád takova prima oddechovka. ()