Dvořané kují pikle, záhady se prohlubují a rostoucí nevyrovnanost krále Zoga a obavy o to, kdo bude vládcem Země snů, donutí princeznu Bean rozehrát svoji hru. (Netflix)

BigCharles

Seriál si i nadále drží svůj standard. Krásná animace, doplněná o mnoho různých narážek a vtipů. Bohužel v této sérii přibylo hluchý míst, a některé dialogy jsou až přespříliš natahované. Děj se snaží neustále šokovat, což má občas za následek, "Why" efekt. Každopádně já se bavil i proto dávám 75 %. ()

FlySKS

Dějově naprosto šilený - skáče to z jedný linky na druhou, nic se tam nevyřeší, nic se neděje. Vtipy se opakujou, oproti prvním sériím ubohost... ()

GejmronCZ

Tak to tu musím shrnout....POZOR SPOILERY Tohle je seroš, na který vyhlížím každou novou sérii s největším očekáváním, protože mě to extrémě uchvátilo. Když jsem uslyšel novou znělku, tak to bylo úplně jako nebeská hudba pro moje uši. Vtipných hlášek je sice méně se mi zdá, ale některé jsou fakt ultra top, hlavně s dabingem. Když byla ta scéna, kde se urážela Bean s Dagmar u toho vězení, tak nadávka "metráčku" mě sejmula nahned a okamžitě jsem dostal záchvat smíchu. Pak jak jí zase smashnula, když se za ní převlékla, to byl rekt jako svině a jenom "woooooooo, ooooo, coožee... XDDD". Nicméně se mi vývoj velmi líbí a jsem opravdu hrozně zvědavý, co se stane ve 4. sérii, protože poslední díl nám dává zatím nejvíc nezodpovězených otázek. Teď si vzpomenu na tyhle: Jak dopadne Zog? Kdo je tajemná postava v nebo pod peklem? Co bude s Bean a její matkou? Co bude s Lucíkem v nebi? Přežije Elfo? Jak to bude s královstvím? Co bude se Steamlandem? Jak je na tom Maru? OMG těch je!!!! ()

Scaevola

Třetí řada se povedla, byť vyjma steampunkového království nepřichází s ničím novým a drží se pravidel hry, která nastavila předcházející sezóna. Je pravda, že některé postavy se počínají vyčerpávat, což platí především o rodičích princezniných, avšak některé zápletky (tajný kult a původní elfí říše v závěru) jsou dostatečně slibné i pro pokračování. Tak uvidím, co se podaří. ()

bigmatko

v seriály sa od začiatku drží skôr dramatický ako komediálny smer ale tempo je pomerne svižné. skôr by ma potešilo pokračovania Futurami ako toto ale nevadí. Je to taká fajn oddychovka, ktorá však nijakú veľkú stopu nezanechá. ()

Orion12

Oproti skvělé druhé a výborné první sérii , tak třetí série dosti upadla. Animace je pořád pěkná , ne li ještě lepší , ale jak jsem si ve druhé sérii pochvaloval vtipy a Lucíka , tak tady značně ubylo. Vtipu dokonce bylo mín než v první rozjezdové sérii a luciho ještě mín. V polovině série se Bean s Elfem vydají na výpravu a bez Luciho , tudíž minimálně 3-4 díly jsou úplně bez něho a celkově , když se Luci na obrazovce objeví už nedostává tolik prostoru jako v předešlých dílech. Celkově mi vadil fakt rozdělit hlavní trio. Lokací ve fantasy světě taky moc nepřibylo a spíše máme recyklace,kromě podzemního města v prvních dílech společně s Trogy a království Lesany. Zase je tu na několik epizod steamland, elfové atd , většina recyklace. Spousta epizod , taky byla naprosto nepodstatná pro děj a výplnové a hlavní dějová linka byla zmaténá , střídala se Dagmar , spolu s kultem proti královi , záporák ve Steamlandu atd, přišlo mi , že to nemělo spád , jako předešlé epizody. Takže třetí série zatím určitě nejhorší , ale cliffhanger na konci fajn , snad to v další sérii napraví. 5/10. ()

FawayitanaXX

Seriál je je za mne pořád svěží, animace a příběh mi furt drží pozornost, což je na 3. série docela obdivuhodné. Parta už neni v jednom kuse spolu, což není asi největší problém, ale je to škoda. Takhle ať to klidně pokračuje, může být... ()