Bean se snaží prorazit na diplomatickém poli potom, co z ní Zøg udělá vyslankyni v Mokroblatech – Oonině království, které je důležitým spojencem Země snů. (Netflix)

honajz2

Tak tady už to byla převážně jenom nuda. Něco málo vtipného se tu sice našlo, ale jinak mě to ničím nezaujalo.  A navíc jsem tak nějak pořád čekal, že to bude mít nějaký postupně se vyvíjející děj, ale nakonec je z toho jenom další sitcom - což není špatně, jen nevím, jak dlouho mě to ještě vydrží bavit, když si mě to ani dodnes úplně nezískalo. Lepší 2* ()

Necrotongue

Po třech skvělých epizodách jsem takový propad nečekal, ale stalo se. Příběh sám o sobě nebyl špatný, ale co se týká humoru, spadl na úroveň prvních dvou dílů. Občas jsem se usmál, ale po většinu času jsem byl zklamaný, protože mě tvůrci v předchozích epizodách namlsali, a teď to byla dieta... ()

Terezinka198

Velmi slabé 4*, protože jsem se zasmála víckrát, než v prvních pár epizodách, přestože tam ten pokles kvality lehce jde cítit. Ale co byste chtěli? Groening má za sebou nekončící Simpsonovy... Je nemožné, aby nevykrádal z vlastního díla. A navíc na to má své právo, když jsou to jeho seriály. :D So whatever, I don't give a fuck. Aneb když Luci dostane přes pusu vlastním ocasem od Elfa, aspoň něco se nám tu změnilo/zlepšilo, ne? ()

Trevor

Bean presvedčí svojho otca že jej správanie je také preto, že sa cíti nedocenená a nepotrebná a tak sa kráľ Yog rozhodne menovať ju za veľvyslankyňu v Mokroblatoch. Ako to už býva, Bean spolu s Lucim a Elfom túto príležitosť premárnia...sotva priemerný diel s minimom humoru, doteraz najtrápnejšia a najnudnejšia časť. ()