Obávaný pár vrahov napadne drogový brloh mexického gangu a všetkých prítomných zabije. Odnášajú si odtiaľ mačiatko, sú však vyrušení prichádzajúcou políciou a mačiatko im utečie. Prebehne časťou mesta a zastaví sa až pred dverami domu, kde býva Rell (Jordan Peele). Ten je práve v zúfalom rozpoložení, pretože ho opustila priateľka. Keď Rell zbadá mača, vezme ho k sebe a okamžite sa do neho zamiluje. Jeho radosť z nového člena domácnosti netrvá dlho. Po jednom návrate z kina, kam šiel so svojím bratrancom Clarenceom (Keegan-Michael Key), zistí, že niekto uniesol jeho mačiatko, ktorému dal meno Keanu. Aby bratranci získali mačiatko späť, musia preniknúť do pouličného gangu a vydávať sa za nemilosrdných zabijakov. Neuveriteľne roztomilé mačiatko sa však stane natoľko obľúbeným, že boj o jeho priazeň prerastie vo vojnu gangov. Bratrancom nezostáva nič iné, ako vziať zákon do svojich rúk. (TV Markíza)

Matli

Na kočičí gangsterku tam vlastně není žádný kočičí gangster. Jen dva černoši co se snažej o typicky černošský americký fórky. Každopádně ty dva mexikáni (nebo co to bylo), těm dávám hvězdičku navíc, zasloužili by si více prostoru. Jednou vidět a zapomenout. 46% ()

BOURQUE odpad!

Zlý scenár. Nie je to ani akčná komédia nebo čistá komédia. Nedostatočne vtipné scény. Vo svojom žánru je to spíš „zbytočná“ záležitosť. Osobné hodnotenie: 42% (odpad!) ()

Rathalos

Cernosske komedie patria k mojim oblubenym zanrom,hlavni hrdinovia boli sympaticki a podareni,maciatko bolo roztomile a celkovo to urobilo dobry dojem a musim este pochvalit hudbu,bola skvela...:-) ()

bararich8

Ptákovina, u které se budete kolikrát hodně nudit, pár dobrých scének to nenahradí. Kratší gagy na YT jsou mnohem lepší. Slabší 2* ()

dalziel

Srdce rvúce scény s kocurom alá Michael Bay našťastie iba okrajovo,za to humoru,vtipných odkazov a narážok požehnane...Na moje obrovské prekvapenie fakt dobrá zábava ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Key & Peele nebyli špatní, jejich klasické xichtové výrazy fungují, ale scénář fakt na prd a nefungoval. Každopádně kotě válelo, oscara pro něj! :D ()

Shitonit

Já chci to KOŤÁTKO !!!!!! Nekonečně supráckej film míchající kdeco dokupy a přes to z toho nějakým zázrakem nevznikla bezduchá slátanina! ()

UM3L3C

Já se teda celkem bavil, ikdyž chápu, že tohle nebude film pro každýho. Jestli máte rádi ústřední dvojku, šílenej humor, zbytečný nadávky a samozřejmě kočky, tak je film pro vás. Pokud ne, může se dostavit nuda. ()

Dub-C

Lidi tu pisou, ze musite znat Key and Peele z yt. Ja videl jen par dilu, ale tento film naprosto zeru. Je vtipnej a odcejpa jak svina. Spis, nez chapat Key and Peele, musite mit pochopeni pro cernossky komedie. Mazec jak svina :) ()

Sharlis

Na úvod musím podotknúť, že Key a Peelovi som naozaj držal palce, aby sa im film podaril. Ale bola to hlavne nuda. Zápletka a komediálne duo, od toho som čakal zábavny dej, gagy atd. A nič. Hlavne ústredná dvojica hrala mizerne, fakt zle. Vedľajšie role boli našťastie lepšie ako tie hlavné a hlavne Method Man to (dosť) zachraňoval. Ostatne vo filme sa toho moc nedeje, len sa rozpráva a sú tam 2 slow-mo/low-budget (tzn. 100% prestrihané) prestrelky. Celý film má byť vtipný v tom, že Kay a Peele sa musia hrať na gangstrov, ale celý film (asi 5x) ich niekto odhaľuje a chce zabiť a stále sa z toho nejako trápne dostanú (najhoršie boli konverzácie, ktoré vtipné neboli ako keď niekto rozpráva vtip a potom sa na ňom sám zasmeje, v niekoľkých scénach si aj hodne skákali do reči a celá pointa vtipu tak vyšumela do debilného handrkovania, z ktorého som už ani nič nechápal). Filmu chýba humor, scenár a bohužial i lepší hlavní herci. 1* za Method Mana, ten bol jediný kto za niečo stál. ()

H3LLraiser

Skeče těmhle dvěma jdou těm se většinou nedá nic vytknout ale celovečerní film ... to asi ne... třeba další dílo pokoud se k nějakému dostanou bude lepší ()

FLVEKK

Key and Peele v plné své kráse ! Trošku jsem se toho bál, ale není se opravdu čeho bát, jen se usadit a zasmát ! :-D :)) ()

Goumen

Mám rád skeče Keye a Peela a trochu jsem se obával jak dopadne jejich celovečerní film. Ukázalo se, že obavy byly z části na místě. Nebylo to špatný, ale ve všech aspektech tak maximálně průměrný. ()

blekekeke

Humor zamrzlý v kočičích chloupcích s kolty u hlavy. Kdybych se aspoň jednou, aspoň jednou zasmál ... ale tady nezafungovalo nic. Ale vůbec nic ... ()