Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa Sayko k tomuto seriálu (4)

Epizoda 1 (2017) (S01E01)

Proč se mi zdá, že nám byl celý příběh odvyprávěn v jednom prostém díle. Už mne nic nevnadí pro zhlédnutí toho dalšího, jelikož nám sice tvůrci ukázali boží plány, co a jak se bude dít, ale taky to všechno v jednom díle sfoukli a abych se koukl na další epizodu, nezbývá nic jiného, než si vytvořit citový vztah k některé z postav. To se však nekonalo a mně se nezamlouvá ani jedna z nich, takže mě ani nevzrušuje, co bude dál. Někdo umře? Pf, no a? Z podezřívavosti, jak se může tenhle seriál vyvíjet dál, že to má tak vysoký hodnocení, koukám na další epizodu.. ()

Epizoda 2 (2017) (S01E02)

A je to tady! Dočkali jsme se pořádného konce, při kterém se divákovi otevřou ústa dokořán a chce vidět další díl! Všechno začíná dávat smysl a vznikají nám vazby mezi divákem a postavami, u mě hlavně k profesorovi a Berlínu. Taktéž se nám ukázalo, že nejde jen o kopírování těch amerických kriminálek a thrillerů, které všichni známe a jsou na jedno brdo, ale byla zapojeno i umění, což, jako milovník odchylek, velmi oceňuji a příkláním se k tomu, i když kapku mainstreamovému, uměleckému „drajvu“, který se konečně dostává na povrch a vyzařuje spousty emocí. ()

Epizoda 3 (2017) (S01E03)

Kruci fix.. Kdyby ty přepadovky dělaly stroje, nemusel bych na ty lidský odchylky typu románek pořád nadávat do monitoru. Tvůrci se do nás snaží dostat soucit a pochopení pro lásku, resp. pro to, co udělala Tokio. Jenže já žádný pochopení nemám! Jenom to ve mně vyvolalo muka vůči promyšlenýmu plánu Profesora. ()

Epizoda 4 (2017) (S01E04)

Tak se nám tu hroutí plán.. Jediné, co profesorovi nedošlo, je lidská odchylka, která může nastat kdykoliv a kdekoliv. Seriál opět pobuřuje moje emoce pořád více a více, což mě sice drásá, ale mám zároveň větší nutkání podívat se na další díl. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi