Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa johny89 k tomuto seriálu (9)

Papírový dům (Netflix verze) (2017)

Po dvou sériích: Místy je to až moc pro puberťáky, je tam hromada patosu a i přes tisíce vystřílených kulek z bezedných zásobníků se prakticky nikomu nikdy nic nestalo. I tak je to ale zajímavé a to obzvlášť postava profesora a inspektorky. Naopak mě nudilo mlácení prázdné slámy ze strany některých postav. ()

Jsme tady zas! (2019) (S03E01)

Ten začátek v podobě kouče a motivačního řečníka je skvělý :D chvíli mi trvalo než mi došlo o koho jde. Naprosto skvělá davová psychóza lidí, co vyhledávají tento typ řečníků. ()

48 metrů pod zemí (2019) (S03E03)

Berlin je prostě nejlepší. I když je po něm. Líbí se mi jak si dokáže užívat pozemskou krásu všeho. Naopak scény s Nairobi, Tokyo během problémů při zatýkání ředitele byly dost zdlouhavé a nepříliš zajímavé. ()

Série 4 (2020) (S04)

Podívá-li se člověk na poslední dvě epizody, úplně to stačí. V ostatních se nic zásadního nestalo. ()

Berlínova svatba (2020) (S04E02)

Některé postavy se chovají opravdu jako totální primitivové zmítaní problémy, nad které by se mě umět povznést (většina lidí v bance), druhá ostatní dějová linka venku je zajímavá. I tak je to ale dost průměrné a stále to má příliš velký nádech seriálu pro dospívající teenagery. ()

Technické KO (2020) (S04E06)

Čím dál tím horší a trapnější. Pořád se střílí, jsou tam dlouhé záběry o ničem a jediná zajímavá linka je profesor. ()

Věříš v reinkarnaci? (2021) (S05E02)

To bylo tak špatný až to bolí. Celý ten seriál je poslední série špatný až to bolí. Všichni tam jsou magoři, co emocionálně vybouchnou s každou příležitostí. Na jedné straně je pomstychtivý policista a na druhé straně skupina lidí, co se skoro pořád chová jako děti na základní škole a polovinu jejich problémů si dělají sami. Jediný, kdo mi v seriálu přijde že jeho inteligence má více než tři cifry je El profesor a Lisbon. Tenhle díl je úplně tupej. Všichni tam po sobě 30 minut střílí aniž by to moc fungovalo a o ničem jiném to moc není. ()

Místo v nebi (2021) (S05E04)

Vedlejší příběh z Dánska už překonal hlavní dějovou linku. ()

Rodinná tradice (2021) (S05E10)

už ty dlouhé a zbytečné scény kde se nic neděje regulérně přeskakuji. Denver je fakt debil. Ale už to skončilo a na pokračování to snad zatím nevypadá. Asi je to dobře, protože poslední dvě serie byly špatný. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi