Papírový dům (Netflix verze)

• Španielsko La casa de papel (Netflix version) (viac)
Akčný / Krimi / Thriller / Mysteriózny
Španielsko, (2017–2021), 38 h 55 min (Minutáž: 41–76 min)

Tvorcovia:

Álex Pina

Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Alba Flores, Itziar Ituño, Jaime Lorente, Miguel Herrán, Darko Peric, Paco Tous, Esther Acebo, Pedro Alonso, María Pedraza (viac)

Recenzie používateľa fixaman k tomuto seriálu (10)

Na nic (2019) (S03E08)

Nairobi ne, kurva! Moje nejoblíbenější postava. Ještě teď mi buší srdce jako o závod, jaká jízda tahle epizoda byla. Jednoznačně to nejlepší z celýho dosavadního seriálu. Neuvěřitelný. ()

Pět minut předtím (2020) (S04E05)

Zatím s přehledem nejhorší díl celého seriálu. Z napínavé a chytré podívané se pod vedením Netflixu stává akční výplach bez hlavy a paty. Sračka. ()

Technické KO (2020) (S04E06)

Sračkojízda nastolená v minulých dílech pokračuje. Týpek z ochranky je superman, který přežije i střelbu na něj z několika samopalů a vyjde z ní bez škrábance. A k tomu zabili jedinou postavu, na které mi záleželo. První dvě řady byly boží, třetí skvělá, tahle úplně na hovno. Taková škoda. ()

Útok na stan (2020) (S04E07)

Po několika hodně špatných dílech zpátky k tý nejvyšší kvalitě, jakou kdy Case de papel nabídl. Naprostá bomba od začátku do konce a teď hurá na finále řady! ()

Série 5 (2021) (S05)

Děsivě špatné zakončení neskutečně slibného seriálu. Od chytré podívané se přešlo k bezduchým přestřelkám a takřka nesmrtelným záporákům. Berlínova linka byla zbytečná a k uzoufání nudná. A děj celé série by se vešel tak do dvou epizod. Zkrátka a dobře celá tahle druhá loupež měla mít maximálně dvě série a bylo by to dobrý. Ale Netflix holt chtěl prachy, tak se to rozhodl všechno protáhnout, aniž by tam měl co dát. Velká škoda a znova už si to celé nikdy nepustím, jen první dvě série. ()

Místo v nebi (2021) (S05E04)

Sračka všech sraček. Z nejchytřejšího seriálu současnosti propad až na úplný dno televizní zábavy. Dokoukat to bude moje největší životní challenge. ()

Spousta životů (2021) (S05E05) odpad!

Co to s tím seriálem do prdele udělali? První série byly naprosto geniální a tohle je na úrovni filmů Chucku Norrise. Bezduchá výplachová akce střídá akci, na logiku se kašle, žádný sympatický postavy nezbývají, na nikom už mi nezáleží. Ať už kurva chcípnou a je konec. Strašný. ()

Tlak stoupá (2021) (S05E06)

Na konci dílu se konečně zase něco začíná dít. Po ani nevím kolika naprosto bezobsažných dílech. Ale je to sakra málo. Jestli takhle slabej bude zbytek řady, tak potěš koště. Netflix absolutně nepochopil, v čem spočívalo kouzlo tohohle seriálu. ()

Zbožné přání (2021) (S05E07)

No konečně! Profesor se vrací do hry a s ním i chytřejší děj. Snad se v tomhle duchu ponese i zbytek řady a aspoň finále bude mít nějakou úroveň. ()

Rodinná tradice (2021) (S05E10)

Jediný díl téhle série, který se přiblížil kvalitě prvních dvou řad. Jinak to byla maximální ubohost a jsem rád, že to prznění původního geniálního seriálu skončilo. ()

Dahmer zavraždil Bridgertonovi

Dahmer zavraždil Bridgertonovi