Nairobi je zadržená jako rukojmí a Gandía vyjednává s protivníky. Profesor se zoufale snaží vymyslet nový plán, jak tým zachránit. (Netflix)

Najt

Epizoda byla parádní, ale jsou v tom zase zvláštní prvky ohledně toho nacistickýho prasete, které pokračují od minulého dílu. Opět se po něm rozstřílí takovejch 5 gunů a nic, tak co to je za aim ? Hlavně dostal několik kulek a vubec nic, přitom i když máte vestu tak stačí jedna a asi to dost bolí. Tohle mě štve. Jinak odchod Nairobi to je fakt něco co jsem nečekal a věřil že nikdo v tomto pláně už nepodlehne. ()

ANTYCHRYST odpad!

Tvl co to je??? Booze to jsou amatéři ze bych blil!! Uz mě neskutečně sere ro jejich idiotsky chování a tupost! 6 lidi tam čeká..nejdou hledat úkryt!! Ve finále jim sejme Nairoby a ještě uteče! Oni jen čumí!! Nemám slov! ()

Zam

Jak říká uživatel Malyszs, není možný ho nezasahnout. Uz i predtim , když do nej palili z nekolika stran. Gandhí by musel být na sračky. Nemůžu si pomoct, ale podobny situace z jinak dobrýho seriálu sráží aspon jednu hvězdu. ()