Ria dopadnou a rozrušená Tokio žádá Profesora o pomoc. Společně pak vymyslí odvážný plán záchrany a obrací se s ním na ostatní členy týmu. (Netflix)

joszefcz

No asi takhle. Chceme udělat další řady seriálu a vytřískat z toho ještě nějaký prachy, ale jak to uděláme? No hele Tokio už všichni nenávidí dvě řady, tak to posere ona s Riem, a bude ještě větší kráva pro všechny. OK dobrej plán. Další řada na světě. ()

antolikopoli

Chutný predkrm. Začiatok úplne iný aký sme doteraz videli, chvíľami som pochyboval o tom či sledujem správny seriál, no aj tak som rád za podanú zmenu. Samozrejme kvalita sa drží na zabehnutej nadprirodzenej úrovni a stále nechápem ako mohli zajebať niečo tak perfektné. 10/10 ()

TeddyCarlos odpad!

Tak oukej dál už nekoukám. Navzdory tomu, že v předchozích dvou sériích bylo mým největším zájmem hledání nesmyslů v jednotlivých dílech (a že jich bylo), i tak se mi seriál líbil a všechny díly jsem s radostí zkoukl. Ale co je sakra tohle? Španělská natahovaná telenovela, už nevědí co by tam přidali tak vymejšlí nesmysly, a s tímhle já fakt ztrácet čas nebudu, to se radši půjdu koukat z okna. ()

Dusty56

Naštve chování některých členů party - Tokio by se měla rozhodnout, co vlastně chce, Rio udělá chybu a ostatní naštvou, jak lehce se nechají přesvědčit k další akci, přitom peníze nepotřebují (chápu Profesor, ten se asi jinak nudí, ale u ostatních to nepobírám). Jen závěr se povedl. ()

Keti

Zamilovala jsem se do prvních dvou sérií. Líbilo se mi, že přes drobnosti byly postavy opravdu uvěřitelné. Tady u prvního dílu jsem hodně zklamaná a kdybych nedoufala, že se to vyvrbí k lepšímu, tak dál nekoukám. Uvidíme, co další díly... Zatím nějaká béčková komedie... ()

sKralicek

Celý díl je hrozně uspěchaný a když vyšlo najevo, okolo čeho se to celé bude točit a jakým způsobem, byl jsem zklamaný. Vypadá to, že se bude jedna prakticky o kopii prvních sérií jen v novém kabátě. Tentokrát tu ale už není žádný efekt překvapení, protože přesně víte, co se bude dít a navíc je celá zápletka tak debilně postavená, že vám to prostě nebude dávat smysl. Nicméně jsou zde opět staří hrdinové, což hodně potěší a začátek vypadal hodně nadějně, než vyšla zápletka najevo. Kdyby to byl jakýkoliv jiný seriál, tak asi přestanu po tomto díle koukat, ale pořád tomu dávám šanci, že se to rozjede a nebudou tam velké logické chyby. ()