Jeden ze zlodějů má vážná zranění a zloději bojují s časem, aby mu zachránili život. Ariadna se během chvíle o samotě přizná Monice. (Netflix)

warrenur

Priehrstia naivity, emocii a vypatych situacii, ktore moc nedavali zmysel, ale nejako posuvali dej. V skutocnosti sa nedokazem moc stotoznit s niektorou z postav. Napada ma jedna uplne vedlajsia. Deda, ze tlacil peniaze dlhe roky a nakoniec sa stotoznil s myslienkou prace za bohatu odmenu. Ten mi prisiel ozaj autenticky. ;) A z tych hlavnych..nuz uveritelna zatial ako tak ostava v mojich ociach "Nairobi" a obcas prostejsi Denver s tatkom. Slabsi priemer. ()

PatrikP4

Ten Anchel nebo jak se jmenuje ten má fakt smůlu! Jeho životní láska odejde 10 vteřiny předtím než se konečně probudí! Takže průser pro Prófu a jeho děti... Raquel se začne chovat jak špatnej loveckej pes, vyhodili tě ne? Tak hoď nohy doma na stůl a vyser se na všechno! V tiskárně jedeme dál, zajímavý nechat makat jen těhotnou... ()

Trevor

Ťažko povedať z čoho pramení pocit menejcennosti autora tohto seriálu voči policajtom, ale ich kroky v porovnaní s tým keď padlo podozrenie na Angela a voči Rachel nemôžu pripadať logické vôbec nikomu. Stereotyp postavený na tom že Rachel má vlhkú mušličku z prvého bradatého zločinca je urážkou všetkých žien aj keď to autor hrá na sebavedomú inšpektorku v mužskom svete, interakxia medzi postavami vo vnútri tlačiarne viazne a to že Rachel bude po tychto prešľapoch súčasťou vyšetrovania už môže zhltnúť ozaj iba nadšený fanúšik tejto série, ktorého časová os na sociálne sieti určite plná vtipov o policajtoch a Kapitánovi...Zbytočne natiahnutý dej v tlačiarni mohol byť nahradený rozsiahlym pátranim po jednotlivých členoch gangu na rôznych miestach, ich vzájomnou snahou okradnúť jeden druhého či túžbou inych kriminálnikov zmocniť sa ich peňazí, klaustrofobický pocit z prepadnutia a empatia divákov s únoscami sa vytratila už v priebehu prvej série a toto už začína pripomínať mexickú telenovelu, aj keď o čosi akčnejšiu ()

Sany33

Príbeh: Pobyt našich lupičov v Kráľovskej tlačiarni cenín sa pomaly chýli k svojmu koncu. Rukojemníci to hrajú a city a Berlínovi sa jeho idylka života vonku s Ariadnou rúca ako domček z kariet. Aby toho nebolo málo Anchel sa nám budí ... Prevedenie: Ide o viac citovú ako akčnú časť. Mali by sme sa vcítiť do role rukojemníkov ale popravde neviem v kým v niektorých chvíľach sympatizovať. Rukojemníci - lupiči - polícia... vážne je to niekedy na guľku. 67% ()

ALIENka_

Začíná to bejt krapet, jenom krapítek, ridiculous (nemám jinou možnost, než použít tohle anglický slovo, protože v češtině proto není žádný slovo, který by bylo to pravé ořechové). Za prvý - Profesor se rozhodnul pustit Raquel. To fakt zní jako skvělej nápad. Do prdele, mně je jedno, jestli ji miluje nebo co, ale nemusí kvůli tomu podělat celou loupež. Nemůžu uvěřit, že jsem řekla, že je génius, ach bože. Každopádně naše drahá skupinka loupežníků se strašně diví, že policajti postřelili Moskvu. Nějak rychle zapomněli, že jsou doslova v Národní bance s hromadou rukojmích. Monica asi naprosto zešílela, protože se rozhodla si zamakat v díře, když má v břiše malý děcko. Úžasnej nápad fakt. Hmm, takže teď už je legitimní člen jejich bandy jo? Nikdo se proti tomu ani neohradil, všichni dělají, jako kdyby k nim patřila už od začátku. Zajímavý... A hádejte, kdo se probudil zrovna v příhodnou chvíli? No jo, je to náš starej dobrej kámoš Angel. A co sakra plánuje Raquel? Osobní pomstu? Hodnocení: docela jsem se bála, že se seriál bude vyvíjet podobným směrem, fakt skvělý/10 ()