The Lodgers

• Veľká Británia The Lodgers

Súrodencom Rachel a Edwardovi zostalo po rodičoch, ktorí spáchali samovraždu, len rozpadajúce sa sídlo, ktoré chátra každým dňom viac a viac. Vo svojom vnútri však ukrýva desivé tajomstvá, ktoré musia súrodenci pred vonkajším svetom chrániť. Nie preto, že by sa za ne hanbili, ale preto, že by mohli ohroziť život každého, kto sa k pozemku ich sídla priblíži. (Marceloo)

XXXXXXXX

Tak to dopadá, když se Finch místo školníkování dá na spravování nemovitostí. Zítra vstanu a utopím se v rybníce, je očividně dědičná diagnóza, a vyfikundovany jeb bratr sestra, představuje závěrečný šuk do rakve! Jedna incestní hvězda za chytlavou pohřební odrhovačku! A víc nedám, ani kdyby mi Mráček lidskou infuzi dával! ()

brasek

Poetický horor, alebo čo to malo akože byť? Prostredie krásne, postavy slušne stvárnené, kostýmy na dobovej úrovni a ono to nemá vlastne žiadnu atmosféru, žiadny pútavý príbeh a dokonca ani žiadnu pointu. Ako horor určite nie... pre fanúšikov tohto žánru je to iba strata času. ()

werxix

Slabší 3*. Výborná atmosféra i fajn hlavní hrdinka. Ale je zde málo strašidelných momentů a na správný horor to má špatný konec :). ()

Saxos

Pro milovníky tmy tmoucí. Jinak atmosféra domů byla pěkná, ale nereálná. Kdo takhle žije. Nevím. Asi jen ten co si zaslouží ... ty co přichází o půlnoci. ()

blexster

Sem snad jediný komu to připomíná purpurový vrch ?? Dvojčata lpícím na schátralém domě jehož zdi skýtají pochmurný leč lehce mytologický potenciál. Bohužel tomu něco chybí. Děj "OK" atmosféra relativně taky, ale pocit a celkový dojem hodnotím spíše záporně. ()

badannie

Nepozerala som to od začiatku, no ani po 45minútach som nevedala o čom ten film sakra je. Jedna hviezdička za.. Vlastne ani neviem. Len tak. Lebo isto sú aj horšie filmy. ()