Namija zakkaten no kiseki

• Japonsko ナミヤ雑貨店の奇蹟 (viac)

Zíza

Takové filmy mám moc ráda. Spousta příběhů, které se prolínají, ovlivňují, aniž by se třeba aktéři, „vlastníci osudu“ znali. Tohle je taková ta příjemná oddychovka, která po vás nic nechce. Jen vám říká: „Usaďte se, nechte se unášet a občas třeba i dojmout.“ Herecké obsazení nebylo špatné a opravdu se dobře kouká na každou část. Nišida skvěle zahrál, co měl, vlastně nikdo nevybočoval, naopak. I na tu chvilku, na kterou tu byla, jsem si zase užila skvělou Suzuki Rio; ta holčina to prostě umí (i v Asa ga kita byla úžasná, tam jí možná nešlo tolik brečení, ale tady ho dala úžasně, až srdce zaplesalo). Prostě doporučuju jako nenáročný film, co dokáže zahřát. ()

ing.man

Ze začátku jsem myslel, že to bude jak Destiny Kamakura Monogatari, ale nakonec až tak dobré to nebylo. Už jsem si zvykl na ty japonské hrátky s časem a osudovostí. Jak napsala Zíza, je to pěkný film. ()

Tyckin

Dojemný snímek s mnoha emotivními okamžiky co se vryjí do srdce aneb jak s pomocí zpráv ignorujících časové linie ovlivnit životní cesty lidí jejichž příběhy jsou dosti propletené a jak uvést na správnou cestu tři mladé výrostky. ()