Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

Recenzie používateľa Sharpooter k tomuto seriálu (2)

Castlevania (2017)

Castlevania byl opravdu úžasný seriál, který mě dokázal vtáhnout a nepustit. První série je velmi krátká/slabá a v podstatě vás má jen připravit na pořádný zážitek. Druhá řada byla skvělá, možná až moc krátká. Třetí řada byla nejslabší, byly v něm příběhové linky, které mě absolutně nezaujímaly a měl jsem chuť je přeskočit. Poslední čtvrtá řada byla nejlepší ze všech. Prostě vyvrcholení, jak má být! Celý seriál má opravdu jen několik záporů, ten hlavní jsou některé zbytečné příběhové linky, které mohli mít méně prostoru. Další zápor je délka celé série (krátká), jelikož je zde tolik skvělých příběhů, které by mohli vyprávět/rozvinout, ale tak dobře, lepší je mít krátký seriál, na který se baví dívat než zbytečně protahovaný. Velmi se mi líbilo prostředí, které bylo udělané do takového temného světa a dodávalo příběhu tu správnou atmosféru. Dále se mi velice líbila animace, která se každou sérií zlepšovala a například akční scény byly úžasný. Škoda těch některých nudných/zbytečných příběhových linek. 8/10 ()

Season 4 (2021) (S04)

Čtvrtá sezóna je vyvrcholení, jak má být. Super akce, která byla udělaná nádherně díky skvělé animaci, úžasně skvělý příběh, který zakončil všechny příběhové linky, a opět skvělé temné prostředí, které tomu opět dodávalo to pravé ořechové. Bylo zde pár dílů, které byly slabší, ale ty byly vynahrazeny díly, které byly úžasné a já se po celou sérii i přes ty slabší díly bavil. Oproti jiným sériím, zde nebyly příběhové linky, které by mě nebavily, právě naopak mě bavily úplně všechny. Celá tahle série má jen jednu nevýhodu a to tu, že už je konec. Celý seriál utekl rychle, což je ale samozřejmě dobře, jelikož nikdy není dobré nic protahovat. 9,5/10 ()