Lovec upírů se snaží zachránit město obležené armádou příšer, které velí sám hrabě Drákula. (Netflix)

teekanee

Tak si to shrneme. Animace úchvatná bez nějakých pitvořivých ksichtů a vodfláklejch rádobyvtipnejch záběrů. Velice dobře napsané a zahrané postavy, jak ty záporné, tak ty kladné. Skvělá akce, příběh a mytologie. Kdybych měl něco vytknout, tak je to, že nějaký epizody v třetí a čtvrté sérii jsou docela unylý a seriál tráví zatraceně málo času nad nejlepší postavou Trevorem, hlavně s ohledem na to, že je to hlavní postava. 89% ()

stuj

Nebavilo. Působí to jako pohádka pro děti, ale když začnou kreslené postavičky bojovat, tak je z toho zbytečný maso, kdy krev jen cáká. Takže děti jsou jako diváci vyškrtnuty a pro dospělé je to příliš obyčejné, než aby vtáhlo. Sjel jsem první dvě série a načal třetí, ale furt  je to stejné, takže adios. ()

AJensen

Tak tohle byla absolutní paráda! Tradiční animace, které by se Netflix měl držet, žádné hnusné 3d, nebo cellshading, co se snaží tlačit jinde. Super příběh, úžasně vyvedená akce (Syfa je pak dobře OP :D), spousta zajímavých vedlejších postav. Doufám, že se dočkáme nějakého pokračování, když seriál naznačuje existenci Simona Belmonta. A doufám, že avizovaný Devil May Cry bude mít stejnou úroveň a také X sérií. ()