Doktori

• Česko Doktoři (viac)
USA, (2018–2023), 78 h 33 min (Minutáž: 43–58 min)

Emily VanCamp, Matt Czuchry, Bruce Greenwood, Elizabeth Ludlow, Manish Dayal, Valerie Cruz, Tasie Lawrence, Alexa Mansour, Coral Peña, Keith Hudson (viac)

Absolvent medicíny Devon Pravesh nastupuje na stáž do nemocnice. Jeho školiteľom je doktor Conrad Hawkins, ktorý je síce trochu drsný, ale zato šikovný a skúsený lekár, no najmä geniálny praktik, ktorý musí v zlomkoch sekundy správne vyriešiť zložité situácie. (TV JOJ)

Recenzie používateľa Script k tomuto seriálu (3)

Doktori (2018)

Emily VanCamp je na seriálu best! Proto ji mám i v pozici mojich nejoblíbenějších hereček i když je přehlížená. Čím víc prostoru dostane, tím líp. Nic méně seriál je taková Hra o trůny v podobě nemocnice. Všichni se snaží udržet si svoje postavení na klinice a někteří se snaží víc vyšplhat nahoru. Ale ve finále je v seriálu hezky ukázaná zkorumpovanost doktorů a zároveň je poukázáno, že ne všem se dá věřit. První série super! ()

Season 2 (2018) (S02)

Pro ty, který si oblíbili první řadu nebudou zklamaní ze druhé. Je faktem, že je zde více slabších epizod, ale je tu zase dost těch silnějších. První řada byla zaměřená konkrétně na zkorumpovanost doktorů. Tahle řada se zase silně věnuje distributorům náhradních součástek, které si nechávají lidi voperovávat do těla. Finále této řady vás uvede do zmatku a znepokojení. Za mě plný počet! ()

Kedy, keď nie teraz? (2019) (S02E20)

Boha jeho. Přece jen tahle epizoda si zaslouží svůj vlastní komentář. Je to jedna z nejdramatičtějších epizod seriálu. Poukazuje na důsledky, když doktoři mají na pracovišti rasové předsudky a co se stane, když upřednostňují pacienty stejné barvy. Následkům se vyhnout nelze. Pokud jde o to, tak rasismus na nepatří nikam! Obzvláště ne na pracoviště nemocnic, kde se má zacházet s pacienty úplně stejně, aby v důsledku toho neumírali lidé. ()