The Orville

• USA The Orville (viac)
USA, (2017–2022), 31 h 43 min (Minutáž: 42–86 min)

Tvorcovia:

Seth MacFarlane

Seth MacFarlane, Adrianne Palicki, Penny Johnson Jerald, Scott Grimes, Peter Macon, J. Lee, Mark Jackson, Jessica Szohr, Halston Sage, Anne Winters (viac)

Dej seriálu odohrávajúci sa 400 rokov v budúcnosti prináša dobrodružstvá prieskumnej vesmírnej lode Orville. Členovia posádky, ľudia a mimozemšťania, sa stretávajú so zázrakmi aj nástrahami vesmíru. (Disney+)

Recenzie používateľa Fearghast k tomuto seriálu (5)

Elektrická ovca (2022) (S03E01)

Krapet neohrabané, ale ze soucitu, za snahu věnovat se takovému tématu. ()

Paradox smrteľnosti (2022) (S03E03)

Ač myšlenka dobrá, provedení kulhalo na obě nohy, příliš zbytečné neefektivity. ()

Jemne padajúci dážď (2022) (S03E04)

Když Orvile mine je z toho průměr, ale když se tématem trefí a zpracuje ho na jedničku, tak tu máme jeden z nejlepších pokračovatelů původního duchu Star Treku. ()

Dvakrát za život (2022) (S03E06)

Udělat epizodu o cestování v čase je vždy těžké, je težké, aby se tvůrci nezamotali do blbostí a nelogičností, které cestou vytvoří ... a tento díl není bohužel výjimkou. Jo a mínus hvězdička, že jsme se nedozvěděli, jak to dopadlo se sendvičem .... běda jim, jestli nebude ani v dalším díle! ()

Domino (2022) (S03E09)

Vyjma zbytečného skákání tam a zpět, vesmírných souborů a většiny bojů v základně nemám moc co bych vytkl. ()