Titans

• USA Titans
USA, (2018–2023), 36 h 50 min (Minutáž: 40–53 min)

Brenton Thwaites, Teagan Croft, Anna Diop, Lindsey Gort, Ryan Potter, Minka Kelly, Jarreth J. Merz, Sherilyn Fenn, Martin Roach, Phillip Jarrett (viac)

Batmanův bývalý parťák Dick Grayson opouští jejich vzájemnou spolupráci a setkává se se skupinkou mladých hrdinů, kteří zoufale potřebují správného učitele. (Netflix)

Recenzie používateľa Lenka.Vilka k tomuto seriálu (52)

Bruce Wayne (2019) (S02E07)

Ty vidiny Dickovo svědomí skrk převtělení Bruce byly hrozný. Už by se měl na 100% odpoutat od minulosti. Trochu mě to štvalo (ale je fajn, že i vyloženě vatový díl může být tak dobrej!). Navíc to špinavý tajemství...už je čas to ze sebe dostat. A posledních pět minut bylo top dílu. Ne kvůli pravdě, ale kvůli odpoutání se. Konečně! ()

Jericho (2019) (S02E08)

Je rozdíl se někomu pomstít za smrt milovaného člověka/kámoše a takhle krutě si hrát s někým, kdo za to nemůže a zakončit to tak, jak to skončilo. Ale zase bylo fajn vidět onen přerod Slada (nebo Sladea?). Trochu to připomnělo situaci: "Začal jsem s tebou kvůli sázce, ale kotě, teď je všechno jinak, miluju tě, zůstaň." Jenom jsem nepochopila, proč si to vyčítá zrovna Dick a všichni na něj byly naštvaný, mohli za to stejně jako on, ale on u toho byl, že? A co bylo dál už každý ví... (Jasně, je tady spousta zrady, vyčítání a konečně všechno začne dávat smysl. Ale je smutný, když někdo udělá chybu, i přesto, že to bylo hnusný od začátku, lidi by měli držet spolu. Dokud nepřijde první karambol, jsme ok, ale jak se něco stane, tak utečeme? To není hrdinství, ale na terapii.) ()

Pokání (2019) (S02E09)

Tenhle díl byl dobrý přesně kvůli tomu, že se vyplnilo, co bylo slíbeno. Titáni se dají zabít i bez toho, aby někdo umřel. A taky jsem si konečně pořádně užila Gara. Konec drsně smutný :( na všech frontách (tedy kromě těch, které tam nebyly)... ()

Padlí (2019) (S02E10)

Tak tohle bylo drsný. Tentokrát na všech frontách. Tak snad se všichni v klidu nadechnou a něco konečně udělají. Nájezd na to byl luxusní. ()

E.L._.O. (2019) (S02E11)

Pro mě zatím nejlepší díl druhé série. Všechny cesty vedou do Elka a tam se uvidí, kdo je skutečný přítel a kdo ne? A co bylo dál, bylo nádherný. Byla jsem dojatá. A jenom se ptám jako to děcko v každém filmu, kde někam jedou: "Už tam budeme?". Protože mi tam už za chvíli budeme. A odletíme :D ()

Faux-Hawk (2019) (S02E12)

Nechala jsem si poslední dva díly najednou a dobře jsem udělala. Kvůli Rose, kvůli zbytku Titánů, kvůli Jasonovi, kterej se opět zachoval jako Jason. Jo. Hodně dobré. ()

Nightwing (2019) (S02E13)

Vau! Staly se věci, které jsem čekala a staly se věci, které jsem si neodvážila čekat. Tím jak dopadl Deathstroke, se pouze ukázalo, že druhá série nebyla vůbec o něm. Možná se nám to snažili vnutit kvůli zmatení, ale byla i Titánech a o rodině. Tu když máš, nepotřebuješ víc. Souhlas. Na Titány! ()

Série 3 (2021) (S03)

Nějak nevím, co napsat a to se mi moc často neděje. Protože třetí série není špatná a má spoustu skvělých momentů. Jenže je hodně roztříštěná. Jde totiž i o to, že jsem chtěla ohodnotit první díl čtvrté série a koukám, že mi tady chybí hodnocení konce třetí a celé třetí. A tak jsem zjistila, že nevím, jak to dát dohromady. Kde je problém? Jednotlivé složky jsou tady skvělé. Příběh každého je moc fajn. Ať od mého nejoblíbenějšího momentu v historii DC, který tady řeší následky. Konečně dobře uchopeného příběhu Kory a její sestry. Bohužel taky nepřítomnosti Rachel, kde je to naštěstí poté vynahrazeno. Jenže...proč je jedním z nejlepších a nejdojemnějších dílů je ten, který působí jako nezrealizovaná epizoda Supernaturalu? A proč tohle všechno píšu, když stejně dám 5/5? Protože mám pro Titans slabost a baví mě zpracování. Jenom tady prostě pár věcí trochu mrzí. Ale to je přeprané tím dobrým  :) ()

Barbara Gordonová (2021) (S03E01)

Vážně mě mrzelo, že tuhle důležitou událost odbyli tak rychle. Jistě, je hloupý čekat, že to bude přesně podle předlohy. Ale Jason si zasloužil hloubku svého konce. Teď už jenom doufat, že tahle rychlá nebude i ta druhá polovina jeho příběhu... :/ ()

Red Hood (2021) (S03E02)

Tak tohle už bylo lepší. Napínavý, nikam se nepospíchalo. Banda je konečně pohromadě a musí vyřešit tuhle hádanku, kterou s nimi někdo hraje...rozhodně druhý díl napravil pocit nevyužití potenciálu z dílů prvního  :) ()

Hank a Dove (2021) (S03E03)

No, uf! Asi takhle, tohle téma patří do každého správného superhrdinského seriálu. Problém je v tom, že tohle jsou Titans. A Titans jsou seriál, kde se v podobné situaci o hrdiny skutečně bojim. Není to jako v jiném seriálu, kde nikdo nikdy neumře, protože "prostě proto". Jenže tady? Nikdy nevíš. Nárocný díl ... ()

Blackfire (2021) (S03E04)

Možná mi trochu vadilo vyšilování Gara. Jde o pomoc kamarádce. Které stejně vždycky po opakovaném kolečku vyšilování stejně pomohl. Protože je kamarád. A na druhé straně linka s Dickem, která byla lehce vlažná, ale bylo jasný, že skončí velkým průšvihem, a že to za to bude stát  :) ()

Lazarus (2021) (S03E05)

Vracíme se zpátky do minulosti a událostem, které předcházeli pádu Jasona. A moc nebavilo to "Co je vlastně to být správný Robin?", protože se to opakuje stále dokola. Jak je Bruce posedlý tou představou "dokonalého Robina", přeci jen, vždycky je to Robin, a ne někdo jiný. Prostě se jenom převezme štafeta a musíš být lepší než ten před tebou. Proto byli jasný, že to v tý uličce musí mít následky. Ano, skvělý origin Red Hooda :) ()

Lady Vic (2021) (S03E06)

Tak trochu oddechový díl, kde se stane několik věcí, které nejspíš začnou dávát pořádný smysl právě až v dalším díle. Takže za mě ok :) ()

51 % (2021) (S03E07)

Musím uznat, že mě to bavilo. Byť konec dílu byl na jednorožce, kterej bleje duhu. Ale zase je fajn, ale alespoň na chvíli z toho není instantní deprese  :) ()

Domov (2021) (S03E08)

Značně koncerzační díl, který se snaží o psychologii. Vyšlo to na 90%, takže dobrý :) ()

Duše (2021) (S03E09)

Zatím nejlepší díl třetí série, byť bylo naprosto jasný, kdo se vrátí. Tedy za mě, protože když se ukázal Hank, chytla jsem brutální Dean Winchester vibe. A bylo mi to hned jasný. Vážně skvělá epizoda  :) jenom to trochu zkazila závěrečná scéna s Brucem. Já bych to nechala do dalšího dílu. Nehodilo se to tam, byť to byl dobrý moment před titulkama. Mě to tam ale nesedlo. Jinak luxusní  :) ()

Rozbouřené vody (2021) (S03E10)

Takže Crane dál jede svojí hru a vychází mu to. Z Titans jsou najednou zločinci a to není jejich jediný problém. Mě to bavilo  :) ()

Volání přichází zevnitř (2021) (S03E11)

Dost psycho díl, na jehož konci se divák musí zeptat: Proč nejsi rád, když jsi konečně dostal, co jsi chtěl? ()

Série 4 (2022) (S04)

Čtvrtá, závěrečná, série se moc povedla. Můj jediný problém byl ohledně castingu Sebastiana, protože nemám ráda Josepha Morgana. O to má hned dívak jako přát mu drsný konec. Jinak všechno perfektní :) ()

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

HBO Max zrušilo Doom Patrol a Titans

26.01.2023

Špatné zprávy pro fanoušky DC seriálů. Mluvčí HBO Max totiž potvrdil, že současné čtvrté řady Titans a Doom Patrol budou zároveň posledními. Pro server The Hollywood Reporter zástupci streamovací… (viac)

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

Živí mrtví nejpirátěnějším seriálem roku

02.01.2019

DC spustilo streamovací službu

DC spustilo streamovací službu

16.09.2018

DC Entertainment ve spolupráci s Warner Bros. Digital Networks tento víkend spustilo svoji dlouho očekávanou streamovací službu DC Universe. Ta stojí 7,99 dolarů na měsíc a poskytuje přístup k… (viac)

Bažináč se vrátí v novém seriálu

Bažináč se vrátí v novém seriálu

03.05.2018

Největšími hvězdami DC jsou bezpochyby Superman, Batman a Wonder Woman. Hollywood ale strávil spoustu času i s Bažináčem, který už se dočkal dvou filmů a dvou seriálů. Doktor Alec Holland, z něhož… (viac)