Dick se snaží zbavit nepříjemných výčitek svědomí, zatímco odstrkovaný Jason blíž poznává Rose. Eve se snaží pomoct Connerovi. (Netflix)

Sukdolakus7

Jestli něco ve filmech a seriálech opravdu nesnáším, tak to jsou rozhovory psychicky labilních postav s jejich přechytralýma mrtvýma kamaráda. Rádoby komický vidiny Dicka Graysona, kterýmu promlouvá do duše mrtvola tančícího Bruce Wayna obklopenýho gogo tanečnicema, jsou na mě opravdu příliš. A ano, vím, že předvádí kreace Adama Westa ze seriálu Batman. To ale nemění nic na tom, že ve mně výslednej dojem vzbuzuje touhu, aby mi Heath Ledger vypíchl tužkou oči. ()

Lenka.Vilka

Ty vidiny Dickovo svědomí skrk převtělení Bruce byly hrozný. Už by se měl na 100% odpoutat od minulosti. Trochu mě to štvalo (ale je fajn, že i vyloženě vatový díl může být tak dobrej!). Navíc to špinavý tajemství...už je čas to ze sebe dostat. A posledních pět minut bylo top dílu. Ne kvůli pravdě, ale kvůli odpoutání se. Konečně! ()

• Taneček, který předvádí Bruce Wayne (Iain Glen) na pódiu, je odkazem na stejný tanec, který v roli Batmana předvedl Adam West v roce 1966 v seriálu Batman. (NiWi)