Každý rok sa na jeden mesiac stretne partia súťaživých kamarátov, ktorí sa s plným nasadením a bez akýchkoľvek pravidiel nechávajú strhnúť hrou - naháňačkou, ktorú hrávajú už od prvej triedy – riskujú svoje krky, prácu a vzťahy len preto, aby mohli toho druhého chytiť a vykríknuť: „Si to!“ Tento rok sa termín naháňačky prekrýva s dátumom svadby nepremožiteľného hráča, z ktorého sa tak stáva ľahký cieľ. Ale on vie, že prichádzajú... a je na to pripravený. (Continental film)

Noosal

Hawkeye si hraje na babu s partou komediantů.. No mohla to být velmi dobrá komedie, ovšem tvůrci se do filmu snažili nacpat jakýsy emoční přesah který mi ve filmu neseděl... ()

Fibonacci

originálny nápad, na ktorý sa mne, ako chlapcovi, ktorý sa vždy a rad hraje, pozeralo šupovo. len som si ten skvely vyber hercov vymenil za svojich kamošov a nechal sa tagovať celým filmom. samozrejme to miestami bolo prestrelené a uletel si snad každy, no zabavil som sa gýčovo. perfektny renner, harakter mu sadol dokonale. som češený, že amerika natoči aj taku dzignutu komediu, ktora ma hlavu a pätu (nie achilovu, ha ha). dal by boh viac takych gebudzín.. ()

Lady_Gaga

Neuvěřitelné je hlavně to, že je film natočený na základě skutečné události. Fascinuje mě fakt, že někde vážně existuje banda týpků, kteří už X let hrají hru na babu a "přepadají se" navzájem na letišti, v práci, doma.... To je to skryté kouzlo, které filmu dodalo něco navíc a proto dávám nakonec i o jednu ⭐️víc. Chvíli mě krkal naprosto "dokonalý" 007, který mi tam nejdřív neseděl, ale pak jsem si zvykla a těšila se, až se tam znovu objeví a nakope všem zadek. A moje oblíbená Isla tomu teprve dodala korunu :-) ()

52637

Docela sranda, zvlast kdyz vite ze je to dle skutecnych udalosti. Vazne jsem se pobavil a obsazeni super. Zaverecny titulky skvelej bonus to se povedlo ()

BStone odpad!

Dospělí idioti odmítají každý květen dospět a tak si hrají na babu - WTF? Dal jsem čtyřicet minut, pak už to nešlo. Stupidní zápletka, stupidní rádoby fórky. Pokud tahle zhovadilost patří do žánru komedie, pak už všechno... ()

hoverlord odpad!

Bohužel komentáře pod tímto filmem jsou vtipnější než celý film. Moc nechápu, jaktože má film v této době 71% při 2 300 hodnoceních. Nudná, nezajímavá, zdlouhavá (a to říká člověk, který si užívá 3,5h filmy) a nicneříkající fraška. Vtipů bylo pár, ale byly předvídatelné, ve výsledku ani tak moc vtipné a hlavně nucené. Dovedu se dívat a užívat si oddechový film, při kterém moc není potřeba přemýšlet, ale tohle bylo opravdu moc. Nechápu, 0% ()

Akinaz

Každoroční hra na babu... Kdo ji tentokrát dostane? Musím přiznat, že jsem čekala víc, podle anotace a hodnocení, to znělo velmi lákavě, ale ... Místo toho šlo jen o to zdrhnout před tím, kdo vás chce chytit. Klasická dětská hra povznesená na dospěláckou úroveň, bohužel jen s malou špetkou humoru. 2* ()

sewe

Konečně super komedie kterou bych nezařadila do Béčkových nebo céčkovych filmů, je to opravdu sranda. Kvůli pár velice afektovaným rolím dávám 4* ale nedělní večer film příjemně vyplnil ()

EricNor

Jeremy Renner se na to vubec nehodi. Sice si to ocividne uzival, ale nema vůbec komediální talent. Cekal jsem něco jako Night game, ale ta je pro me o dve hvezdy dal. Prvnich deset minut je fajn, ale pak jsem jen cekal, kdy to prijde a ono to neprislo. Jo jeste video skutecnych chlapiku bylo moc pekny. ()

igirogi05

Dal som 5*. Dávno, veľmi dávno som nevidel takú dobrú komédiu. Skvelý scenár, dialógy, réžia. A tá hudba, skvelá. (tá pieseň v titulkoch na konci, super) Veľmi dobre to zahrali všetci. (aspoň som konečne videl Jeremyho Renner-a aj inak ako s lukom a šípmi...vlastne nie, v Kill The Messenger bol tiež skvelý a bez šípov.....) Dlho som nemal po sledovaní filmu taký dobrý a spokojný pocit na duši. Zabavil som sa, zasmial som sa. Samozrejme tam amíci museli dať nejaké klišé, ale odpúšťam im. Odporúčam každému, kto sa chce zabaviť. ()

omega_SK

Čuduj sa svete === Zázrak sa stal !!! Amíci dokázali priam nemožné a stvorili komédiu, ktorá nerieši "rozkrok" a dokonca nieje v každej vete opĺzla perverzačina. A ľaľa ho, ono to ide aj bez toho. ()

YellowGucci

''Máš ji'' Originální komedie u které se určitě nasmějete ikdyž nemáte smysl pro humor.Jeremy Renner svoji roli zahrál perfektně až už po důvěryhodné stránce zápalu do hry a jistoty.Příběh inspirovaný podle zkutečné události s přidáním dostatečné kupy černého humoru. Skvělými zpomalenými efekty.8/10 ()

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

Herec Jeremy Renner měl vážnou nehodu

02.01.2023

Na Oscara dvakrát nominovaný herec Jeremy Renner (Smrt čeká všude, Město) se podle posledních informací nachází v kritickém, přesto stabilním stavu v nemocnici poté, co prodělal vážnou nehodu při… (viac)