Dáma a Král

• Česko Druhá šance (pracovný názov) (viac)
Česko, (2017–2022)

Tereza Hofová, Matěj Hádek, Miroslav Donutil, Jan Cina, Anna Kameníková, Miloš Vávra, Markéta Hrubešová, Ivana Chýlková, Petr Šmíd, David Punčochář (viac)

Advokátní kancelář přibere do svého týmu soukromého vyšetřovatele, který má za úkol odhalovat skutečné viníky trestných činů, ze kterých jsou obviněni klienti kanceláře. Hlavními hrdiny jsou trochu podivínský vyšetřovatel Prokop Král (Matěj Hádek) a schopná a úspěšná advokátka Lenka Braunová (Tereza Hofová). Společně tvoří protikladnou a jiskřivou dvojici, která však výborně funguje. Pod taktovkou šéfa kanceláře Rudolfa Černého (Miroslav Donutil) a s pomocí začínajícího právníka Jiřího Mladého (Jan Cina) vyšetřují různorodé případy a pomáhají lidem, kteří nemohou nebo nechtějí jít na policii. Žádný zločin, žádná záhada pro ně není neřešitelná. Nejsou policisté, proto musí případy klientů řešit bez kriminalistického zázemí - důvtipem, překvapivou akcí, novým, nečekaným pohledem na zločin nebo jeho pachatele. (TV Nova)

Recenzie používateľa fafejt001 k tomuto seriálu (10)

Dáma a Král (2017)

Vcelku vydařené ty dvě série . Hádek a Hofová dost dobrá dvojka . Jen ten Donutil tam nesedl . Příběhy mají rozmanité , zajímavé , občas nápadité , Za mne dobré * * * . ()

Návrat Krále (2017) (S01E01)

TAK nejhorší to nebylo , jen to šlo vše tak nějak hladce . Druhá epizoda rozhodne . Jo Hádek jako vždy dobrý , Linhartová také , jen ten Donutilů Mirek , nějak nevím . Vyčkáme , koukneme , uvidíme . ()

Král je mrtev (2018) (S03E01)

Bez Hádka toto další pokračování je to nastavená kaše . Zatím slabota . Bohužel . ()

Ať žije král (2018) (S03E02)

ZDE ZCELA BEZ HÁDKA , opravdu slabý odvar předchozích dílů , tedy prvních dvou sérií , i když nechápu proč série . A ten MILAN to je fakt zoufalstvííí . Rádoby komická figura , která se zde vůbec nehodí . Takže stále slabé * * . ()

Jak svět přichází o doktory (2018) (S03E03)

MYSLÍM , že tohle je , tedy ta další sada , tak nějak slepenec , jenž neuvidím asi , až dokonce , nebotˇ HÁDEK se objeví , možná až v posledním díle . A Donutil je fakticky nemastný , neslanýý !!!!! NECHÁPU PROČ TAM HRAJE , TEDA VLASTNĚ NEHRAJE . Tento díl sice nebyl nejhorší , ale žádný zázrak se nekoná . Teda alesponˇ pro mne . ()

Královský los (2022) (S05E01)

DOBRÝ NÁPAD  s  tím  losem . Hádek  sedí  v  bytě  a to  je  škoda . Lichvář  si jde  pro  výhru , nebotˇ  je  velice  inteligentní  a  pálí   mu  to . Nakonec  vše  dobře  dopadne  a  těšíme  se  na  další  průměrný  díl  z  této  série . ()

Jak je důležité zabít Filipa (2022) (S05E03)

Tak  celkem  překvapení . To  dalo  minisérii  nový  rozměr . Milan  vlastně  není  Milan  , ale  Filip .  Zach  tam  hraje  dobrého  slizouna  a  čekal  večer povyražení  s  advokátkou . A  také  se  dočkal , ovšem  trochu  jinak  než  by  očekával . Škoda  , že  Hádek  se  tam  skoro  neobjevuje . No  jsem  zvědav  jak  to  bude  dál . ()

Vražedná setkání třetího druhu (2022) (S05E05)

Netradiční  téma  , které  dalo  této  minisérii  novou  dimenzi . Kodetová  i  Dobrý  solid ,  takže  za  mne    dobrý . ()

Někdo to rád horké (2022) (S05E08)

Takové  divné . Hlavně  ke konci . Tam  říká  postava  , co  jí  hraje  Měcháček , že  nejlepší  delikatesa  je . . . No  kdo  to  viděl  , tak ví . I  když  jaký  je  rozdíl  mezi  zvířetem a  tvorem  zvaným  . . . No ,  takže  ne  vlastně  až  tak  divné . Ale  stejně  , za  mne  divný  díl . ()

Na kolejích čeká smrt (2022) (S05E09)

Čekal  jsem  co  z  toho  vyleze . Rozhodně  lepší  díl  ,   než  ten  předtím . Jinak  zamotané  to  bylo  a  o  to zřejmě tady  šlo . Zmátnout  nás  , atˇ se  trochu   zamyslíme . Bo ,  myšlení  má  budoucnost . Ten  závěr  o  tom  tunelu  pod  pod  velmi  známou  stavbou  u  nás , celkem  zajímavá  myšlenka . ()

Zemřel herec Martin Havelka

Zemřel herec Martin Havelka

03.10.2020

V dopoledních hodinách dnes přišla zpráva o úmrtí filmového, televizního a divadelního herce Martina Havelky. Zemřel v Brně ve věku 62 let. Informaci na svém twitterovém účtu zveřejnil režisér Jan… (viac)