Prokop Král zmizel a v zahrádkářské kolonii, kde se kdysi skrýval po krádeži diamantů, je nalezena jeho krev. Policie je bezradná, Lenka Braunová se obává nejhoršího a pouští se do pátrání na vlastní pěst. Postupně odkrývá pozadí případu, do něhož byl Prokop zapleten, a setkává se i s tajemným Milanem, který tvrdí, že je Prokopův přítel. Podaří se Lence zjistit, co se Prokopovi stalo a jaké má Milan skutečné úmysly? (TV Nova)

rakovnik

Stavět napětí a práci Braunové v prvním dílu nové série na tom, kdo zavraždil Krále, nebylo nejrozumnější. Není přece tajemstvím, že žije (Viz také název druhého dílu). Navíc nahradit ho komickou figurkou se podle mého nepovedlo. Odhalení na konci (obě) byla tedy předem známá. Uvidíme. ()

flanelek

Nějak nechápu co tím vlastně Nova chtěla říct. Čekal jsem že Hádek bude chybět pouze v prvních dvou dílech aby se rozjela třetí série jak je to běžně ve většině seriálů. Ale že nebude v cele serii tak to je dobrý podvod na diváky. Zřejmě se herci krylo natáčení něčeho důležitějšího ()