Nepolapitelný padělatel

• Čína Wu šuang (viac)

Hongkongská policie pátrá po šéfovi bandy zavražděných padělatelů, který se skrývá za přezdívkou Malíř (Yun-Fat Chow). Pomoci jim v tom má jediný přeživší člen, neúspěšný malíř, ale skvělý padělatel Lee Man (Aaron Kwok), který je uvězněn v thajském vězení. Případ vede inspektorka Ho (Catherine Chau), která nechá vydat Lee Mana zpět do Hongkongu, a on jí začne vyprávět svůj životní příběh. (LangiJ)

Ivoman

Dobře podaný, kupodivu na Made in China i správně zamotaný film, který není natočen naprosto šíleně, ale alá jůesej film. Vysvětlení všeho až úplně na závěr a přesně podáno a dodáno bylo krásně propracováno. Ale přece jenom to chtělo pro nás více známého hlavního hrdinu, Chow samozřejmě vynikající, ale Kwok zde známý moc není. ()

fricek12

Číňani neuměj akčňák. Tady byla snaha vymyslet originální zápletku, ale jak už to Made in China bejvá, trochu to kopírování z Hollywoodu přehnali a vznikla z toho sr*čka bez hlavy a paty. Všechny ty postavy s účesem Kim-Čong Una jsou si navíc natolik podobné, že si je splete i sama místní policie :-) ()

Raziel811

Jsem tak nějak na rozpacích. Trailer mě dost navnadil i díky slušnému obsazení a ve výsledku jsem dostal standard. Nenadchne, ani neurazí. Akční vložka byla výborná, ale to je tak vše. Závěr byl dost očekávaný a nepřekvapivý. Jediné, co si budu i za pár týdnů pamatovat je "účes na blbečka" Aarona Kwoka :) ()

PORTER44

Pro mě osobně určitě hlavní tahoun filmu Chow Yun-Fat jako malíř než vystrašený padělatel ,Chow Yun-Fat se trochu vrátil do svých starých mladých let hlavně v akční scéně s generálem tam by si mohl podat ruce s Rambem,občas nějaká svižnější scéna se objeví ale jinak se to nějak vleklo když kopírovali bankovky a dělali desky ,jen průměr,nepomohl ani zvratoví konec. ()