Všetko najhoršie

• Česko Všechno nejhorší (viac)

Ako by sa vám páčilo uviaznuť v časovej slučke, kde by ste prežívali ten istý deň, stále dokola? A práve na svoje narodeniny? A ako by sa vám páčilo, keby vás na jeho konci zakaždým niekto zabil? Pritom, keď sa vysokoškoláčka Tree prebudila, bolo všetko normálne. Hoci, otvoriť oči v posteli cudzieho chlapca, ktorý na vás vydesene zíza, a vôbec nič si nepamätať, to úplne bežné nie je. Lenže Tree je tak trochu neposlušné dievča, ktoré sa s ničím a nikým nepára, a podobné veci sa jej stávajú celkom bežne. A zajtra to bude asi podobné, pretože Tree má dnes narodeniny a večer sa chystá trochu žúrovať. Plány a krčnú tepnu jej však pretne indivíduum s maskou. Keď sa Tree prebudí, nie je ani v nemocnici, ani na onom svete, ale v rovnakej cudzej posteli rovnakého cudzieho chlapca. Že by to bol len zlý sen? To sotva, zvlášť keď sa to, čo sa v ňom odohralo, až príliš podobá prežívanej realite. S ďalším prebudením už Tree začína byť jasné, že sa ocitla v nočnej more, ktorá neskončí, kým neodhalí identitu vraha s maskou. A tak sa stáva vyšetrovateľkou vlastnej vraždy, ktorá má oproti vrahovi jednu veľkú výhodu – vie, čo sa stane v každej nasledujúcej minúte, a môže sa na to pripraviť. Doterajším správaním si však zarobila na peknú hŕstku nepriateľov a pod maskou zabijaka sa môže skrývať ktorýkoľvek z nich. Tree si navyše nikdy nemôže byť istá tým, že ďalšiu smrť prežije. (Cinemart SK)

VsetkoVsade

Niektoré dni človeku dajú fakt zabrať. Ja sám nie som žiadnou výnimkou z pravidla, že nešťastie miesto hôr vytrvalo chodí po ľuďoch. Dnes som si napríklad rukáv hermelínového plášťa nešťastne omočil v krevetovej omáčke, počet mojich instagramových odberateľov klesol na dvetisícdvesto a na párty v mojej vile jeden návštevník omylom zapol ventilátor v miestnosti s kokaínom. Je pochopiteľné, že na rozdiel od hlavnej hrdinky, ktorá sa v príbehu dostala do časovej slučky a opakovane počas svojho dňa absolvovala vraždu neznámym maskovaným útočníkom, si ani omylom nepripúšťam, že podobnú kalváriu by som mal zdolávať každý deň odznova. A to ani v prípade, že časom by som vylučovacou metódou celkom isto dospel k spôsobu, ako by sa nešťastnej situácii dalo predísť, napríklad omáčku nejesť krevetovú, ale radšej ustricovú, nepridávať na svoj účet príspevky, ktoré neboli prekryté aspoň poltuctom filtrov a piatimi úpravami kontrastu a spomínanú miestnosť pre istotu bezodkladne opatriť klimatizáciou, každopádne film ma na to, ako málo som od neho očakával, prekvapil celkom príjemne. ()

BigJohn02

Není to zázrak, ale jako zábava to ujde. Každou vraždou se z protivné nesympatické krávy stává o něco méně protivná nesympatická kráva. ()

Darlinkster

Ráno po párty, hrozná kocovina a cizí postel. Přijde vám to povědomé? No co asi se prostě vytratíte a na vše zapomenete. Problém je, ale v tom, že vás chce někdo zabít. Hodně se mi líbí námět té časové smyčky. Ve filmu jsou i velice vtipné momenty a celé to působí jako ta správná sranda pro teenagery. Hlavní hrdinku v podání Jessicy Rothe je radost sledovat. Musím uznat, že takto jsem se dlouho nepobavil. Dost mě překvapilo, že se jedná o hororový žánr, protože ve filmu převažuje hodně komedie. Celkově hodnotím 85%. ()

lili5

Tento horor nie je ako bežný horor s tradičnou zápletkou kde niečo zabíja nových a nových ľudí, nie, tu je to podané humorne. Má to jedinečný dej a divák je v napätí čo sa môže ďalej stať, čo sa nové odhalí a presne o to ide. Dokonca nám to môže dohovoriť aj do života. Film mi bol odporúčaný a ja ho môžem odporučiť ďalej. Samozrejme nie je pre každého, najmä pre ľudí, ktorí nemusia čierny humor. ()

DoctorVisual odpad!

Cringe movie pre 15 ročné dievčatá. Páni čo toto vytvorili nech si dajú B*TCH pill a vyserú sa na tvorbu filmov. Dejovo predvítateľná nuda. Trápna hlavná postava je tak otravná že pre mňa je celý film nepozerateľný. Tá sebavedomá chôdza s debilnou hudbou tam podľa mňa vôbec nemusela byť 20x ba dokonca ani raz ale chápem, v dnešnom woke svete to už je "povinnosťou". Bodypositivity Check, Homosexualita Check, Feminizmus Check.,.... Tie preafektované reakcie a interakcie si tiež mohla nechať pre seba. Nato aby ste si urobili v rýchlosti poriadok na stole pretože nemáte kde inde si písať do ružového diára nestačí dramaticky zhodiť veci zo stola na zem, po novom ich treba vyhodiť z okna. atď. Z vraha urobili hendikepovaného poloslepého invalida keďže nebol schopný chytiť ženu utekajúcu dole schodiskom obutú v ružových plyšových papučkách. Pozeranie tohto filmu bolo pre mňa asi to najťažšie čo som za posledný mesiac zažil. Fuj ()

FiliBauchma

Tak pre tentokrát sa Blumhouse slušne predviedol a natočil veľmi príjemnú romantickú komédiu, v ktorej sa z jednej mršky po šestnástich úmrtiach stane dobrá dcérka a slušná študentka. Film v zásade ťahá z priemeru predovšetkým tento motív obnovenia morálnych hodnôt (ja viem, ani ja tomu nerozumiem) a vynikajúca predstaviteľka hlavnej hrdinky (ktorá mi zo začiatku neskutočne liezla na nervy, no ku koncu si ju proste musíte chce-nechce zamilovať), nakoľko v hororovej rovine toto dielo strieborného plátna nefunguje ani na chvíľku. Vrah bez charizmy a s maskou bábätka, ktorá napriek svojmu potenciálu skultovnenia, (trailery nás klamali!) vôbec nedesí. Záverečný twist ťažko uveriteľný (aj keď nie som Američan, takže môžem len tipovať, čoho sú tí ľudia schopný) a atmosféra strachu v podstate nulová. Čo avšak treba vyzdvihnúť, je kvalitné vyhranie sa s nápadom "opakujúceho sa dňa," a ako som už spomínal, sympatická herečka v hlavnej úlohe. A nesmieme zabudnúť na fungujúce vtipy, tento film ich má k podiveniu parádnu kopu. ()

Vince Vaughn v těle mladé dívky

Vince Vaughn v těle mladé dívky

31.08.2019

Čas od času se začne chystat film, který má tak bizarní námět, že jej zkrátka nelze ignorovat. Zatím nepojmenovaný snímek od studia Blumhouse je přesně tím případem. Film bude vyprávět příběh… (viac)

Horor Všechno nejhorší se dočká pokračování

Horor Všechno nejhorší se dočká pokračování

27.09.2018

Společnosti Blumhouse a Universal Pictures oznámili pokračování k hororovému hitu loňského roku Všechno nejhorší. Do hlavní role se vrátí Jessica Rothe (La La Land), snímek tentokrát ponese v… (viac)