Šestidílná komediální minisérie z prostředí policejní služebny v pražských Holešovicích. (Stream.cz)

Recenzie používateľa SOLOM. k tomuto seriálu (7)

Fízlárna (2017)

STREAM a TV Seznam se tentokrát moc nevytáhli. Šestidílný miniseriál zaujme snad jen prvním a čtvrtým dílem. Ostatní jsou těžké sračky s minimem humorných situací a dobrých hlášek. Ruda nejvíc pobavil svým buranským příchodem, u kterého jsem se skutečně nasmál nejvíc. Říkal jsem si, že to bude snad dobrý seriál, nicméně opak byl pravdou. Většinu trumfů vytáhli tvůrci hned v úvodu a pak už jen vařili z vody a vymýšleli jednu trapnost za druhou. Navíc to nebylo ani moc směšné. Hodně těžký průměr – spíš podprůměr, který dva dobré díly moc nezachrání. Prosím další díly už nechci…!!!45% ()

Vajíčka (2017) (E01)

Jeden píčus snaživej…Tož já vám zhasnu děcka…Ti pičo Rajská, tu bych si dal…Nástup Rudy Kyselky do práce byl slušný. Docela jsem se i u některých hlášek zasmál. To sraní drog už bylo jaksi přes rozpočet, ale první díl jakžtakž pobavil. Je mi ale jasné, že takový fekální buranský humor nebude rozhodně pro každého. A hlavně bukvice musí být pěkně nasrané…60% ()

Šikana (2017) (E02)

Zvířata zasraný…Zapeklitý případ Osmák a zastřelí Kočky na Matějské, jinak ovšem tento díl o poznání slabší než ten úvodní. Hlášky už nebyly tak dobré, fekální humor vystřídalo nudné mafiánské vydírání, Ruda sice zase perlil, ale tak nějak se to tentokrát míjelo účinkem. Druhý díl prostě nebavil tak jak by měl. Podprůměr. 40% ()

Koule (2017) (E03)

Pyskvercajk…Tenhle díl byl zatím nejslabší. Žádné pořádné hlášky, kvalita humoru taky na bodu mrazu, Ruda furt jen žere, na scéně „frňáková“ Tamara (Babčáková) a buzerant v latexu – žádné terno. A to volání Sergeje už začíná být trapné jak to prase. První díl nasadil pomyslnou laťku hodně vysoko, od té chvíle to s každým dalším dílem jde jen z kopce. 30% ()

Čára (2017) (E04)

Njn fetky z Klokánků to známe…tak by prcal Lajku…To já bych si tedy Perníkovicu nedal, ale Rudova radost byla vážně asi to nejlepší na celém tomto dílu. Nicméně musím uznat, že po dvou slabých dílech je tu konečně vidět mírné zlepšení a člověk se u toho i párkrát nenuceně zasměje. Takže v tomto případě se vracím zpět k průměrnému ohodnocení. 50% ()

Nevěsta (2017) (E05)

Tak svatební díl se opět zařadil mezi ty podprůměrné. Nejen že tu zas až tolik humorných situací nebo hlášek nenajdeme, ale ještě k tomu musíme čumět na otravného Havelku a (ne)sexy nevěstu. Nevím, ale tenhle seriál mi přijde jako jeden z těch méně podařených od TV Seznam. Už to začíná být trapné! 40% ()

Operace (2017) (E06)

Skoro se to stydím říct, ale jsem neskutečně rád, že už tahle pičovina skončila. Poslední díl byl už jen přehlídkou tvůrčího zmaru a debily. Trapnost neskutečná, která zaujme snad jen finálním záběrem na Rudu v „prezidentském nafukovacím člunu“ směr Sokolnice. Ani tentokrát jsem se u toho moc nebavil. 40% ()